Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Bombastični transfer zasjenio početak derbija koji je zasluženo pripao Porečanima

Bombastični transfer zasjenio početak derbija koji je zasluženo pripao Porečanima

Utakmica Rudan Labina i Poreča počela je u 20:00, ali glavna vijest više nije ni ni ishod iste, već dolazak Davida Miličevića u Labin!

RUDAN LABIN – POREČ 25:27

Kraj | Mataija i Sakić zabili su za konačnih 25:27 pred sami kraj…

59′ | Ćopić brani, Marić poravnava !!!

58′ | Fran Mileta, još ima nade – 24:25!

58′ | Marin Sakić vraća na dva gola razlike

57′ | Opet on! Ilija Lovrinović ! 23:24!

56′ | Kao i uvijek – kad je najpotrebnije – Ilija Lovrinović ! 21:22!

55′ | U posljednjih deset minuta Labinjane “vuče” Marić

53′ | Mileta iz četvrtog sedmerca održava nadu u povratak!

50′ | Marin Sakić pogađa za novih +3 Poreča, domaćin ima dva igrača manje

46′ | Ćopić je stigao na sedam obrana, a Labinjani na samo dva gola zaostatka!

42′ | Gosti zasad ne dozvoljavaju ozbiljniji povratak Labinjana u utakmicu

37′ | Dva uzastopna gola Ratkajeca za smanjenje na -3!

37′ | Približavaju se Labinjani, ali polako – 11:16

31′ | Thoss zabija za prvih +6

30′ | Na predah se odlazi s pet golova prednosti Porečana. U domaćim redovima samo Marin Marić s 3/4 može zaslužiti pohvalnu ocjenu.

26′ | U istoj minuti Perić pogađa za 8:13

26′ | Uslijedila su dva promašaja baš Miličevića, nakon čega Pribetić pogađa za prvih četiri razlike

22′ | David Miličević zabio je prvi pogodak u dresu novog kluba, ali je Thoss vratio na +3

19′ | Zasad stvari ne izgledaju dobro – Mataija je pogodio za plus tri Porečana

17′ | Ćopić ima tri obrane, ali prednost je i dalje na strani gostiju, a ima i gostujući Karić tri “komada”

15′ | Mataija pogađa za prvih +2 gostiju

12′ | Marin Marić smanjuje za 4:5!

9′ | Perić je pogodio za treće vodstvo Porečana

6′ | Mileta i Ratkajec “poništili” su dva vodstva gostiju!

-10′ | Veliko iznenađenje u redovima Rudan Labina! David Miličević, nekadašnji igrač Poreča, osvanuo je u zapisniku te će večeras igrati protiv “svojih”. Inače, radi se o bombastičnom pojačanju koje je igralo na znatno višim razinama, kao naprimjer u Meškovu, članu SEHA lige ili u francuskom Chamberyu.

-15′ | Sastavi su sljedeći:
Rudan Labin: Vlačić, Derossi, Dukić, Mileta, Gajica, Lovrinović, Šehić, Juričić, Ratkajec, Miličević, Bučaj, Kostić, Ćopić, Griparić, Marić, Puljić

Poreč: Popović, Muranović, Sakić, Mataija, Medved, Thoss, Štifanić, Pribetić, Perić, Ševo, Petrov, Žagar, Filipović, Mišić, Rađaković, Karić