Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Tijesan poraz Rudan Labina u triler završnici!

Tijesan poraz Rudan Labina u triler završnici!

Od 17 sati u SC Zamet igra se veoma važna utakmica za rukometaše Rudan Labina. Naime, pobjeda jedne i druge donose znatno bliže svom cilju, a iako su im različiti, motiva neće nedostajati na obje strane.

ZAMET – RUDAN LABIN 26:24
60′

Kraj | U posljednjoj minuti pala su čak tri gola, ali presudila je i obrana Sorića nakon šuta Puljića.

59′ | Mileta za 24:23!

58′ | Lovrinović dvaput, i još nada tinja!

56′ | Martinović za vrlo vjerojatno kraj nadanja gostiju

54′ | Šteta, dva riječka gola za 23:20

53′ | Fran Mileta za 21:20!

49′ | Novi promašaj Tina Lučina!

48′ | Marić zabija za -2!

48′ | Puljić za povratak na tri gola razlike!

47′ | Važni događaji trenutno na parketu – Fran Lučin obranio je udarac Ratkajeca, a onda i Marića, ali ne zaostaje ni Ćopić – skida šut Starčevića

45′ | Sada “vuče” Marić (dva pogotka zaredom), ali Starčević ima 7/7, a Kostić smanjuje na 21:17

42′ | Ne dozvoljavaju Riječani ikakvo približavanje zasad

40′ | Opet Ratkajec!

40′ | Ratkajec drži Labinjane na životu, treći njegov gol u osam minuta, ali Veron Načinović pogađa za +5

38′ | Tin Lučin vraća na četiri gola prednosti

35′ | Prvi gol Ratkajeca i precizan sedmerac Lučina za 14:10, a onda opet Ratkajec za -3

32′ | Filip Glavaš pogodio je za 13:9

30′ | Riječani imaju tri gola prednosti na predahu, a briljiraju zasad vratar. Ćopić je na šest obrana (30%), a Sorić je na sedam (47%).

28′ | Ćopić je stigao do pet obrana, Marić i Mileta su smanjili na -3

24′ | Tin Lučin je pogodio za novih +5

20′ | Goran Vlačić prekinuo je “crnu rupu” gostiju golom za 10:6

20′ | Labinjani ne izgledaju dobro, Zamet ima pet pogodaka “viška”

19′ | Ponovno Mrakovčić, sad je +4

17′ | Golom Mrakovčića Riječani bježe ponovno na tri gola prednosti

13′ | Istom mjerom uzvraća Fran Mileta za 5:4

11′ | Dva uzastopna gola Verona Načinovića za prvih +3 Zameta

9′ | Prva Ćopićeva obrana, zaustavio je šut Mrakovčića

8′ | Obrane su vrlo čvrste, a Bučaj smanjuje na 3:2

5′ | Nakon tehničke greške u napadu prije, Tin Lučin ovog puta spretno upošljava Matiju Starčevića za 2:0

3′ | U susret se krenulo golom Filipa Glavaša i Sorićevom obranom Puljićevog šuta

-30′ | Zamet igra u sastavu: Lučin F., Dunato, Mozetić, Lučin T., Njegovan, Jeličić, Sorić, Tomljanović, Babić, Mrakovčić, Glavaš, Starčević, Martinović, Načinović dok za goste iz Labina na raspolaganju su: Brenčić, Vlačić, Derossi, Dukić, Mileta, Lovrinović, Juričić, Ratkajec, Husejnagić, Štingl, Bučaj, Kostić, Ćopić, Griparić, Marić i Puljić.