Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi DRUGA ŽNL: Iskra i Plomin poraženi na domaćem terenu, Polet protutnjao Rašom

DRUGA ŽNL: Iskra i Plomin poraženi na domaćem terenu, Polet protutnjao Rašom

Druga ŽNL ima mnoštvo labinskih momčadi pa je svakog vikenda pregršt uzbuđenja na nogometnim terenima Labinštine. Ovog puta na svom terenu igrali su Plomin i Iskra te su oboje poraženi. Polet je na krilima dvostrukog strijelca Gorana Gulina slavio u Raši, a Rabac je još u subotu poražen na Kunfinu u Rovinjskom Selu.


PLOMIN LUKA – Mjesno igralište – Gledatelja: 50

SUCI: Josip Oroz (Pula) – Boris Vitasović (Filipana) i Evelino Marić (Kanfanar)

PLOMIN – KAŠTELIR LABINCI 0:4 (0:3)

Strijelci: 0:1 Čizmić 8′, 0:2 Klarić 15′, 0:3 Živković 44′-11m, 0:4 Peričić 58′

PLOMIN: Kvalić, Plavčić, Teskač P. (72. Fabeta), Ahmić (25. Runko), Vozila, Murat, Teskač M., Rogić, Demarin, Mužul (46. Bošnjak), Amidžić
Trener: Mario Mataja

KAŠTELIR LABINCI: Legović, Čizmić, Gjumić, Živković, Matić (72. Momić, 82. Blažević), Benčić, Vratonja, Klarić, Radoslav (46. Munđer), Zelenika, Peričić
Trener: Darko Zdrilić


VINEŽ – Mjesno igralište – Gledatelja: 50

SUCI: Željko Bunčić (Poreč) – Luka Herak (Sveti Lovreč) i David Ružić (Kaštelir)

ISKRA – MOELA 0:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Premužić 72′

Žuti kartoni: Kurtić, Alić, Softić (Iskra) Stojić, Božić (Moela)

ISKRA: Franković, Lakić (78. Miletić Ant.), Trumić, Panić (73. Hoxha), Jajčević, Miletić And., Kurtić, Softić, Krasnići (64. Zakomac), Mehić, Alić
Trener: Fatos Hoxha

MOELA: Kolar, Krota, Božić, Tokić, Uzelac, Bartolić (46. Miličević), Jurić, Brombara (46. Matošević), Premužić, Radić (46. Marković), Stojić
Trener: Danijel Uzelac


RAŠA – Mjesno igralište – Gledatelja: 50

SUCI: Željko Muller (Poreč) – Perica Nikolić (Poreč) i Marijan Krčalić (Radmani)

RAŠA 1938 – POLET 1:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Popović 12′, 0:2 Safin 28′, 0:3 Gulin 48′-11m, 0:4 Gulin 62′, 1:4 Subašić 75′-11m

Žuti kartoni: Đogić, Jakovljević (Raša 1938)

RAŠA 1938: Kujraković (76. Osmić), Palić, Pozderović (60. Džaferović), Dervišaj, Jakovljević, Đogić, Džinić, Alatić, Čudić, Subašić, Diači (73. Hasanović)
Trener: Suvad Miskić

POLET: Kršulja, Pribanić (89. Bučić), Zahtila (78. Franković), Safin, Griparić, Lazarić, Načinović (87. Sarać), Popović (63. Belušić D.), Belušić T., Ružić (83. Mikleuš), Gulin
Trener: Dalen Mohorović


ROVINJSKO SELO – Igralište Kunfin – Gledatelja: 80

SUCI: Igor Radetić (Umag) – Anto Vidović (Umag) i Saša Mikša (Poreč)

MLADOST /RS/-RABAC 3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Roce 10′-11m, 2:0 Cvijetić 31′, 3:0 Cvolić 64′, 3:1 Biočić 89′

Žuti kartoni: Đuričić (Mladost /RS/) Škopac (Rabac)

MLADOST /RS/: Kazalac, Cvitić, Cvijetić (79. Pranjić), Roce (55. Sošić), Ivetić, Kastrati (76. Pokrajac), Đuričić (78. Balentović), Cvolić, Matošević, Stojanovski (79. Marić), Ivanović
Trener: Agron Barlecaj

RABAC: Radočaj V., Džekić (76. Benazić), Ibraimoski A. (78. Uhač), Munjas, Božičević, Načinović (46. Jurkić), Lešković (71. Biočić M.), Škopac, Biočić V., Vlačić (62. Baćac), Dobrić (68. Belušić)
Trener: Nino Kos

DRUGA ŽNL ISTRA – 14. KOLO

02-03-2019 15:00
Mladost /RS/
Rabac
03-03-2019 15:00
Šišan
Istra Tar
03-03-2019 15:00
Raša 1938
Polet Snašići
03-03-2019 15:00
Iskra
Moela
03-03-2019 15:00
Plomin
Kaštelir Labinci
03-03-2019 15:00
Pula ICI
Dajla
03-03-2019 15:00
Brtonigla NV
Muntić

DRUGA ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Moela 14 12 1 1 31 7 37 WWWWW
2 Rabac 14 10 2 2 34 13 32 WWWWL
3 Mladost /RS/ 14 9 3 2 37 15 30 WWWWW
4 Polet Snašići 14 8 5 1 36 19 29 WWWDW
5 Iskra 14 8 2 4 36 18 26 LWLDL
6 Dajla 14 9 0 5 32 29 26 WWWWW
7 Muntić 14 6 0 8 24 25 18 LWLLW
8 Kaštelir Labinci 14 5 2 7 33 29 17 LLWWW
9 Plomin 14 4 3 7 18 26 15 LLLLL
10 Istra Tar 14 5 0 9 18 29 15 WLWLW
11 Pula ICI 14 4 0 10 23 37 12 LLLLL
12 Šišan 14 3 2 9 18 35 11 WLLWL
13 Brtonigla NV 14 2 1 11 16 41 7 LLLLL
14 Raša 1938 14 2 1 11 16 49 7 LLLLL

DRUGA ŽNL ISTRA – 15. KOLO

09-03-2019 15:00
Muntić
Pula ICI
10-03-2019 15:00
Brtonigla NV
Šišan
10-03-2019 15:00
Dajla
Plomin
10-03-2019 15:00
Kaštelir Labinci
Iskra
10-03-2019 15:00
Moela
Raša 1938
10-03-2019 15:00
Polet Snašići
Mladost /RS/
10-03-2019 15:00
Rabac
Istra Tar