Home STARE KATEGORIJE Sport - NK Rudar Dvostruka pobjeda Rudara u Pazinu

Dvostruka pobjeda Rudara u Pazinu

Kadeti i juniori labinskog Rudara danas su pobjedonosno
prošli kroz Pazin u okviru 14. kola Prve NL NS Rijeka. Uvjerljiviji su bili kadeti
Robija Čalovića, slavili su 0:3. Kod juniora je bilo puno „žešće“, o čemu sve govori
čak sedam žutih kartona, od čega je samo Blažinin bio zbog odugovlačenja igre,
pri vodstvu 1:2, kako je i okončano,  svi
ostali u žaru borbe.

I NL NS RIJEKA – KADETI

Labinjani su od prve minute krenuli agresivno
prema Škrlju, no domaći vratar je mrežu očuvao netaknutom sve do 38. minute, kad
mu ju je zatresao Antonio Lazarić.  Goste nadomak pobjede
dovodi u 48. minuti Karlo Kos, da bi je potvrdio stavivši točku na „i“ Belmin Maslić,
desetak minuta prije kraja.

NK PAZINKA
– NK RUDAR 0:3 (0:1)

PAZIN: Gradski stadion GLEDATELJA: 50 SUDAC: Dario ROŽANKOVIĆ
(Rijeka) POMOĆNICI: Luka MILKOVIĆ
(Viškovo) i Sandro MILIČKOVIĆ (Rijeka) DELEGAT: Jakob BIČVIĆ (Tar)

Basanić (41. Predovan), Škopac, Kos (68. Licul), Celić (58. Maslić),
Juričić, Kocijel, Dragešić, Lazarić, Faraguna (58. Haličević), Hrvat (68. Maurić) i Murtić (68. Repinac).

TRENER: Robi ČALOVIĆ

I NL NS RIJEKA – JUNIORI

Labinjani su do minimalne prednosti došli u 37.
minuti kad “kobra” u napadu momčadi Emila Lazarića, Emilio Vidas glavom trese mrežu Sabattia. No, radost gostiju trajala je samo šest
minuta, koliko je trebalo domaćinu da poravna. Gol odluke pao je
deset minuta prije zadnjeg zvižduka suca Milkovića, a postigao ga je Kristian
Bembić lukavim udarcem s bijele točke nakon što su pazinski braniči morali prekršajem zaustaviti jučer neuhvatljivog Vidasa. Zanimljivo je da je kod domaćih prvotimac, inače Labinjan,
 Josip Maksenčuk proveo svih 90 minuta na
klupi.

S aspekta Rudara, sigurno veseli povratak na teren nekadašnjeg kapetana kadeta Noela Stojića nakon duže ozljede, a iako su svi Lazarićevi igrači jučer dali svoj maksimum za ovu važnu pobjedu, za spomenuti je i fantastičnu prezentaciju Antonija Ivančića na sredini terena.