Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Ekstremno važna pobjeda Rudan Labina u Rudama!

Ekstremno važna pobjeda Rudan Labina u Rudama!

Od 19:30 rukometaši Rudan Labin suprotstaviti će se sportskim protivnicima iz Ruda, a sve važno vezano uz taj susret pratite sa nama…

RUDAR – RUDAN LABIN 29:31

Kraj |
58′ |
Ratkajeeeeec! 27:29!
57′ | Derossiiiiii! 26:28!
56′ |
Ratkajeeeeec! 25:27!
55′ |
Runtas zabija nakon evidentnog prekršaja u napad za 25:26
54′ | Derossi i Puljić za plus dva i napad Labinjana, na korak pobjede su gosti!
52′ |
Ne biste vjerovali – sedmerac za domaćina. Tojčić siguran
50′ |
Malo otežava igru gostima podatak da je svaki napad domaćina u proteklih pet minuta okončan sedmercem – Tojčić 23:24!
48′ |
Ćopić brani sedmerac Trčku! Na drugoj strani je Fran Mileta siguran za 22:24!
47′ |
Važan pogodak Petra Puljića!
45′ |
Trčak Dominik je postigao sedam pogodaka, sve iz sedmeraca
41′ |
Otmačić brani, a suci nisu previše neutralni – Rudar je došao do 20:20
37′ |
Derossi i Ratkajec za prednost od dva gola!
34′ |
I dalje se igra gol za gol
Poluvrijeme |
Tojčić je promašio svoj sedmi udarac, a dosad je upisao samo dva gola. Rudanovci su ga zaustavili u pravom smislu te riječi, a to je prvi preduvjet za pobjedu u Rudama!
29′ |
Sjajni Otmačić (4/9 dosad) sada brani šut Gajice
28′ |
Fran Mileta ima 5/5 i da nema njega, ni večeras ne bi bilo previše zabavno za navijače Labinjana
26′ |
Juričić brani udarac Brnasa (druga obrana), a Griparić poravnava na 12:12!
25′ |
Serija 3:0 domaćina, ali smanjuje Mileta na 12:11.
23′ |
Na gol Labinjana je stao Korado Juričić, a kod domaćina Antonio Otmačić.
22′ |
 Bruno Derossi dva gola zaredom za vodstvo – 9:10!
20′ |
 Vrpoljac upisuje drugu obranu, Dominik Trčak poravnava na 7:7, Lovrinović 7:8, Skendrović F. 8:8!
17′ |
 Marić za 6:7!
17′ |
 Oba vratara, Vrpoljac i Ćopić zasad imaju po jednu obranu. Tojčić promašio svoj treći šut
15′ | Griparić zabija za 6:6
14′ |
 Ratkajec za 5:5! Domaćin ima već četiri promašaja, Labinjani pet
13′ |
 Mileta zabija svoj drugi, ali Tojčić vraća prednost Rudaru.
12′ |
 Gaća preokreće na 4:3 za domaćina
6′ |
 Odličan ulazak Rudan Labina u susret, Mileta i Kostić donose prednost
1′ |
 Započeo je susret.

-10′ | Sastavi momčadi:

RUDAR: Skendrović K., Runtas, Skendrović F., Štajnkler M., Mustapić, Gaća, Trčak D., Tojčić, Štajnkler T., Otmačić, Brnas, Žitković, Fresl, Jurić, Trčak M., Vrpoljac

RUDAN LABIN: Derossi, Dukić, Mileta, Gajica, Lovrinović, Šehić, Juričić, Vozila, Ratkajec, Bučaj, Kostić, Ćopić, Griparić, Miličević, Marić, Puljić

-30′ | Sastavi će biti poznati kroz desetak minuta.