Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Gorica šokantno pobijedila, Rudan Labinu slijedi borba za ostanak u ligi

Gorica šokantno pobijedila, Rudan Labinu slijedi borba za ostanak u ligi

Rudan Labin večeras igra važan susret za rasplet situacije u Premijer HMRL. Gorica je siguran putnik u Ligu za ostanak pa bi se Labinjani osigurali pobjedom jer su poraženi u Turopolju. U slučaju poraza, došli bi u probleme. Ipak, za očekivati je dominantnu predstavu labinskog premijerligaša.

RUDAN LABIN – GORICA 27:28

Kraj | Imali su Labinjani prigodu da poravnaju na samom kraju, ali nisu uspjeli…

59′ | Rudan Labinu sada treba čudo za izbjegavanje poraza

56′ | Pet minuta do kraja Laljek pogađa za prvo vodstvo Gorice na utakmici, a onda Ćavar pogađa za 25:27

52′ | I Ćavar igra sjajno, ima 10/12 u ovom trenutku!

49′ | Kako Bučaja nema u sastavu, prigodu je dobio Marin Dukić i zasad ima 5/5!

47′ | Ćavar zabija za egal – 22:22!

42′ | Vekić je već na deset obrana pa Gorica dolazi opet na gol zaostatka

36′ | Tri obrane Korada Juričića i eto osjetnije prednosti – Dukić zabija za 20:17!

34′ | Igra se gol za gol

Poluvrijeme | Nakon novog poravnanja, Ratkajec zabija za 16:15 na predahu.

30‘ | Obzirom na pobjedu vinkovačke Spačve u Poreču (23:24, tri gola na kraju Vinkovčana zaredom), sada su oni u velikoj prednosti da budu četvrta momčad u playoffu. Za siguran ulazak u elitu treba im pobjeda sljedećeg vikenda na domaćem terenu protiv slabašnog Rudara iz Ruda

29‘ | Nažalost, Ćopić je još na jednoj obrani, dok Vekić ima sedam, pa je Miličević u 29. zabio za 15:14

25′ | Rudan Labin i dalje vodi, ali još nema pravog vratarskog doprinosa. Kad “krene” Ćopić, susret će sigurno biti lišen neizvjesnosti

22′ | Marić za 13:10

15′ | Tri gola Gorice zaredom za -2

11′ | Drugi gol Marina Dukića za 9:4!

10′ | Domaćin se ne uspijeva odvojiti, iako gosti dosta griješe u kreaciji napada

7′ | Gostujući vratar Vekić obranio šut Ratkajca, ali Labinjani dižu ritam i vode dva razlike

2′ | Ratkajec je postigao prvi gol na utakmici

1′ | Započeo je susret

-20′ | Sastavi:

RUDAN LABIN: Vlačić, Derossi, Dukić, Mileta, Gajica, Lovrinović, Šehić, Juričić, Vozila, Ratkajec, Kostić, Ćopić, Griparić, Miličević, Marić, Puljić

GORICA: Vekić, Ceković, Borić, Marjanović, Laljek, Goričanec, Negran, Klarica, Šalić, Ćavar, Ljubić, Žarković, Vučičević, Barišić, Vrdoljak, Totić