Home STARE KATEGORIJE Sport - NK Rudar Minimalan poraz nogometaša Rudara

Minimalan poraz nogometaša Rudara

Vinodol je danas pokazao kako iskusna momčad pobjeđuje domaće utakmice i kad nije kompletna. Iz nervozne utakmice uspjeli su uzeti trobod, a realno, baš su za taj jedan gol i bili bolji od danas neopasnih igrača Rudara.

Prvi dio Vinodolci imaju blagu dominaciju, ali ne stvaraju prigode da bi u 69. minuti Armando Begić bio najspretniji u jednoj gužvi pogodivši za 1:0. Do kraja susreta nije bilo većih šansi pa su Vinodolci upisali jubilarnu desetu pobjedu u prvenstvu.


NOVI VINODOLSKI – Bahalin – Gledatelja: 150 – IV NL NS RIJEKA – 20. KOLO
SUDAC: Branko Vučinić (Rijeka) – POMOĆNI SUCI: Danijel Klarić (Ratulje) i Dejan Mrkela (Rijeka) – DELEGAT: Zdravko Jurašić (Brinje)

VINODOL – RUDAR 1:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Begić 69´
Žuti kartoni: Peričić, Tonković, Vidović, Tomić (Vinodol); Hasanbegović, Grbac (Rudar)

VINODOL: Godinić, Lopac, Petrinović A., Šmit (od 90. Kalanj), Tomić, Petrović, Petrinović T. (od 79. Preni), Peričić (od 65. Vidović), Tonković, Begić, Buljat.
Trener: Goran Tomić

RUDAR: Legac, Dragovina, Bećar, Stojković (od 66. Bembić), Čudić (od 69. Kozić), Macan, Juričić (od 79. Paravić), Grbac, Hasanbegović (od 87. Ivančić), Dadić, Kurtić.
Trener: Nedjeljko Josipović

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 20. KOLO

30-03-2019 15:30
Buje
Grobničan
30-03-2019 15:30
Naprijed
Rovinj
30-03-2019 15:30
Uljanik
Borac
30-03-2019 15:30
Crikvenica
Pazinka
30-03-2019 15:30
Halubjan
Nehaj
30-03-2019 15:30
Vinodol
Rudar
30-03-2019 16:00
Otočac
Cres
31-03-2019 16:30
Vihor
Mladost /F/

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Grobničan 20 16 2 2 63 21 50 LDWWW
2 Borac 20 11 6 3 26 13 39 DDWWW
3 Vinodol 20 10 6 4 27 19 36 LWDWW
4 Pazinka 20 10 5 5 40 25 35 LWLWL
5 Nehaj 20 9 7 4 33 17 34 DLWDW
6 Naprijed 20 7 8 5 31 26 29 WDDDD
7 Rovinj 20 7 6 7 22 22 27 DWLDD
8 Mladost /F/ 19 7 5 7 25 30 26 LWWLD
9 Cres 19 7 4 8 25 30 25 WDWLD
10 Buje 20 6 6 8 26 31 24 WLLDL
11 Otočac 19 7 3 9 19 30 24 LLLLL
12 Uljanik 20 6 5 9 23 26 23 WLWDL
13 Rudar 20 6 5 9 30 36 23 LWWLL
14 Crikvenica 20 5 5 10 22 32 20 DLLDW
15 Vihor 19 4 1 14 23 47 13 LWLWL
16 Halubjan 20 1 4 15 17 47 7 DDWLL

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 21. KOLO

06-04-2019 16:30
Halubjan
Buje
06-04-2019 16:30
Nehaj
Crikvenica
06-04-2019 16:30
Pazinka
Vihor
06-04-2019 16:30
Mladost /F/
Uljanik
06-04-2019 16:30
Borac
Naprijed
06-04-2019 16:30
Rovinj
Otočac
06-04-2019 16:30
Cres
Rudar
06-04-2019 16:30
Vinodol
Grobničan