Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Novi domaći poraz Rudan Labina

Novi domaći poraz Rudan Labina

Svaki je susret za Rudan Labin do kraja sezone važan pa i večerašnji, pogotovo nakon što je Varaždin 1930 s 11 golova razlike savladao sada već prežaljeni Rudar iz Ruda.

RUDAN LABIN – SESVETE 25:28

Kraj | Uvjerljiva i zaslužena pobjeda Sesvećana
58′
 | Labinjani smanjuju prednost Sesveta, ali vremena je sve manje
56′
 | Mudrinjak pogotkom s gola na gol rješava pitanje pobjednika
53′
 | Krešić vraća na pet golova razlike
51′ | Ćopić je upisao petu obranu, a Mudrinjak ima 12
50′
 | Vanja Šehiiiić 20:24!
49′
 | Ne predaju se Kovari – Lovrinović i Ratkajec za minus pet
46′
 | Sesvete su pred pobjedom – Grgurić je zabio za sedam golova razlike
44′
 | Dosad nismo spomenuli – suci su dosad podijelili 18 minuta isključenja Labinjanima i deset gostima
43′
 | Rudanovcima sada treba čudo – Sesvete vode pet razlike 17 minuta do kraja
41′
 | Mudrinjak brani “kao lud”, a Sesvete su odolile prvom napadu Labinjana (bilo je 17:19).
35′
| Sada Derossi drže Labinjane koliko-toliko u igri
Poluvrijeme
 | Vratari domaćina imaju svaki po obranu, a Matej Mudrinjak već je na osam.
27′ | I dalje Sesvete uvjerljivo vode
22′
 | Pet je golova razlike
20′
 | Sesvećani pobjegli na četiri gola prednosti
19′
 | Nije dobro, Lovrinović je već drugi put isključen, a gostujući vratar Mudrinjak ima već pet obrana
17′ | Sesvete imaju konstantnu prednost već neko vrijeme
12′
 | Ratkajec je smanjio na 5:6, ali je isključen Puljić
8′
 | Zaredale obje momčad s tehničkim pogreškama
4′
 | Drugi gol Tonija Gajice za 3:2!
1′
 | Petar Puljić pogodio je za prvo vodstvo domaćina!

-15′
 | Dakle, danas je Zamet pobijedio Goricu 31:29, a Varaždin 1930 je bio bolji od Rudara iz Ruda s 36:25. Trenutno na ljestvici LZO vodi Zamet (16) pa slijede Sesvete (14), Rudan Labin i Gorica (po 13), Varaždin 1930 ima 11 bodova dok je posljednji Rudar iz Ruda s devet bodova.

-20′ | Sastavi:

Rudan Labin: Derossi, Mileta, Gajica, Lovrinović, Šehić, Juričić, Vozila, Ratkajec, Bučaj, Kostić, Ćopić, Griparić, Miličević, Marić, Puljić

Sesvete: Mudrinjak, Grgurić, Šuker, Mihaljević, Šehić, Ezgeta, Perković, Mirosavljević, Jurakić, Jelovčić, Panjan, Mršić, Bahtijarević, Kocen, Strbad, Krešić