Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Novi poraz rukometaša Rudan Labina, Sesvete na kraju pobjedu učinili uvjerljivom

Novi poraz rukometaša Rudan Labina, Sesvete na kraju pobjedu učinili uvjerljivom

S početkom u 19 sati, uz prijenos na Planet Sportu, rukometaši Rudan Labina igraju posljednji susret regularnog dijela sezone nakon čega će doznati s koliko će bodova u Ligu za ostanak Premijer HMRL.

Ilija Lovrinović na kraju je za Planet Sport izjavio: “Ne znam što bih rekao. Dobro smo krenuli, čak i u drugom dijelu, ali jednostavno kad smo zaredali s tehničkim pogreškama, nije bilo povratka. Žao mi je da je ovako ispalo, kao da smo razbijeni, a 50 minuta bili smo u igri. Fer i korektna utakmica, iako su bodovi bili važni jednima i drugima. S ovom utakmicom krenula je borba za ostanak u ligi, a sada idemo od subote do subote pa ćemo vidjeti”, završio je Lovrinović.

Najbolji igrač Marin Marić dao je devet pogodaka: “Nedostajalo nam je agresivnosti u obrani. Imali smo gustoću, no čim bi oni zavrtjeli oko zone dva-tri dodavanja, mi bi pukli. Nedostajao je i šut izvana, mučili smo se na njihovu 6-0 obranu. Njihov golman je jako dobro branio. Sada treba dignuti glavu i skupiti što više bodova u Ligi za ostanak. Sigurno da se teško podignuti, ali tijekom cijele sezone smo se vraćali iz teških situacija. Tako i mislim da se i iz ovakvog niza možemo i moramo vratiti.”

SESVETE – RUDAN LABIN 24:17

Kraj’ | Utakmica je završila pobjedom Sesvećana.
58′ |
Plus sedam za domaće. Samo je pitanje s koliko će razlike završiti, Sesvete će pobijediti
56′ |
Grgurić za 22:17, a Mirosavljević iz kontre pogađa za 23:17. Sada je teško očekivati bilo što osim poraza gostiju
54′ |
Mileta s pozicije vanjskog, ali Panjan je i ovog puta spreman
53′ |
Perković s krila za 21:17
52′ |
Puljić isključen, a sedmerac Mršića za 20:17
51′ |
Fran Mileta s pozicije desnog vanjskog šalje dvojicu protivničkih igrača “po kajmak” pa zabija za 19:17
50′ |
Mršić zabija “s poda” kad Sesvećani nisu imali rješenja, 19:16
49′ |
Marić, sedmerac, 18:16
48′ |
Četiri uzastopne tehničke pogreške, dvije domaćih, dvije gostiju!
45′ | Vozila zabija za smanjenje – 17:15
44′ |
Puljić smanjuje na 17:13
43′ |
Ćopić brani još jednom, a Vozila radi prekršaj u napadu (točnije, suci ga sude)
42′ |
Lovrinović je sve napravio sam u solo prodoru, ali večeras je Panjan sjajan
41′ |
Timeout je pozvao Lovrinović
39′ |
Krešić za novih +3
37′ |
Prebrojili su brojčano nadmoćni Labinjani domaćine, ali se Panjan ponovno ispriječio, ovog puta Ratkajcu
36′ | Dominiković ljut pozvao “timeout”
35′ |
Ćopić brani sedmerac Mirosavljeviću, a Marić pogađa za 13:12!
33′ | Mileta za 13:11 iz kontre
31′ |
Greda Šehića pa Marić smanjuje iz sedmerca
Poluvrijeme’ |
 Krešić četiri sekunde prije kraja s desnog vanjskog pogađa za 13:9
29′ |
 Labinjani ne izgledaju najbolje, Panjan i dalje brani odlično, a Mihaljević pogađa za 12:8
27′ | Lovrinović je Miletu poslao na desnog vanjskog, a Antonio Vozila je odsad na desnom krilu
27′ |
 Mihaljević pogađa za prvih +3 Sesveta, a Lovrinović je nakon toga pozvao “timeout”
23′ | Miličević pogađa za 8:7
21′ | Mihaljević neshvatljivo “prodaje” loptu u situaciji kad su Sesvete mogle ići na tri gola, pa je Griparić smanjio na 7:6
19′ | Mileta vraća na 6:5
18′ | Mirosavljević dovodi Sesvete na prvih +2
15′ | Lukavo Marić za 4:4
15′ |
 Krešić s podignutom rukom zabija za 4:3
13′ |
 Mileta za 3:3, još je i izborio isključenje
12′ | Ćopić se ljuti, Grgurića su Labinjani ostavili da ga “probuši” s osam metara
11′ |
 Perković za 2:2 s krila
10′ |
 Puljićev šut zaustavio je sjajni Panjan
9′ |
 Sesvete zabijaju prvi gol na utakmici
7′ |
 Nova obrana Ćopića, Sesvete izgledaju kao da nemaju rješenje, a Panjan onda brani sedmerac Mileti
5′ |
 Strbad promašuje drugi sedmerac, a Puljić pogađa za 0:2!
3′ | Ćopić brani Strbadu sedmerac!
2′ | Marić zabio za 0:1
1′ | Panjan brani prvu loptu, a Grgurić pogađa gredu!