Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Ozljeda Patrika Drndića zasjenila pobjede Potpićna i Jedinstva Omladinac

Ozljeda Patrika Drndića zasjenila pobjede Potpićna i Jedinstva Omladinac

Nešto teža ozljeda Patrika Drndića zasjenila je današnje pobjede predstavnika s Labinštine u Prvoj ŽNL. Nedešćani su pobijedili golovima Sanjina Matulje i Antonija Stepčića te su preokretom stigli do važnih bodova, a Potpićanci su pobijedili u Puli.

Rijetki su susreti kojeg svi akteri žele zaboraviti. Naime, u 63. minuti je Patrik Drndić postigao gol za 1:2, ali se pritom teže ozlijedio te je nakon 20 minuta ipak uspio izaći s terena te je upućen na slikanje. Zbog toga je sudac Oroz utakmicu produžio čak 19 minuta, a posljednji gol, onaj Admira Fejzića za odluku i pobjedu gostiju, postignut je u pretposljednjoj, dakle 108. minuti. No, sigurno bi Potpićanci mijenjali trobod za zdravlje svog suigrača kojem želimo što brži oporavak.

PULA – Pomoćno igralište Aldo Drosina – Gledatelja: 50 – PRVA ŽNL – 13. KOLO
GLAVNI SUDAC: Josip Oroz (Pula) POMOĆNI SUCI: Mateo Čalić (Marčana) i Zoran Vasiljević (Valbandon) DELEGAT: Siniša Pavlović (Pula)

ISTRA – POTPIĆAN 2:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Hodžić 33´, 1:1 Devović 50´, 1:2 Drndić P. 63´, 2:2 Devović 90+1´, 2:3 Fejzić 90+18´

Žuti kartoni: Devović, Balen, Mirčić (Istra); Fejzić, Kovačević (Potpićan)

ISTRA: Turčić, Džanić, Ivešić, Dubravac, Kovač, Kalanj, Devović, Mirčić, Živadinović, Tonković (od 53. Balen), Kinkela.
Trener: Dragutin Ristić

POTPIĆAN: Aničić, Žic, Drndić K., Drndić P. (od 83. Paliska (od 90+12 Kovačević)), Hodžić, Bojkić, Belušić, Vretenar, Fejzić, Pamić, Nurkić (od 91. Smajlović).
Trener: Goran Terković

Kada je u 23. minuti Matija Bagarić poentirao za 0:1 Valbandona u Nedešćini, mnogi kod domaćina su pomislili da bi to moglo stvoriti velike probleme, kad je u pitanju ostanak u ligi. Ipak, minutu prije predaha Antonio Stepčić se lukavo snašao u gužvi te poravnao na 1:1. Gosti su prije toga imali izglednu prigodu, ali je Alex Šumberac bio na pravom mjestu.

I onda, trenutak odluke, 59. minuta i jedna upućena lopta prema Sanjinu Matulji. Oslobodio se vižljasti napadač pratnje svog čuvara i s ruba šesnaesterca pogodio za konačnih 1:2 i mir u Nedešćini.

NEDEŠĆINA – Mjesno igralište – Gledatelja: 40 – PRVA ŽNL – 13. KOLO
GLAVNA SUTKINJA: Silvija Budak (Gologorica) POMOĆNI SUCI: Sandi Orbanić (Žminj) i Elvis Tenčić (Pazin) DELEGATKINJA: Lara Bulić (Sveta Katarina)

JEDINSTVO OMLADINAC – VALBANDON 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Bagarić 23´, 1:1 Stepčić 45´, 2:1 Matulja 59´

Žuti kartoni: Imširević (JO); Kostešić, Bogdan, Katić, Čude, Bogdanović (Valbandon)

JEDINSTVO OMLADINAC: Šumberac, Fornežar, Gobo, Stepčić (od 90. Fonović), Miskić, Kanpić, Matulja, Imširević (od 88. Mahmutović), Pajković, Trajkovski (od 70. Klapčić), Licul.
Trener: Dino Černjul

VALBANDON: Duša, Kostešić (od 46. Zupanc), Katić (od 73. Roce), Bogdanović, Žepina, Rončević (od 64. Osmanović), Bagarič M., Bagarić T., Bogdan, Čude, Ivančić (od 67. Kanjir).