Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Petar Puljić: Moji su golovi čisti proizvod igre momčadi

Petar Puljić: Moji su golovi čisti proizvod igre momčadi

Pobjeda protiv Sesveta u Kupu nije za rukometaše Rudan Labina mogla doći u boljem trenutku. Naime, Lovrinovićevi dečki nanizali su tri poraza pa je vjerojatno i samopouzdanje bilo poljuljano.

RUDAN LABIN – GORICA (subota, 20:00)

Sada takvih problema nema, jer su u Sesvetama pokazali da imaju kvalitetu, ali što je također bitno, i vraški dobrog trenera. Naime, ponovimo još jednom, Ilija Lovrinović je u posljednjoj minuti zatražio “timeout” i dogovorio akciju u kojoj je bacio “cepelin” svom ponajboljem igraču Franu Mileti za 25:26.

“Mojih sedam golova je čisti proizvod momčadi. Davali su mi podršku i kad nije išlo. Bili smo unutra s glavama i uspjeli smo slomiti negativni niz. Posložili smo se i odigrali vrlo dobro”, rekao je Petar Puljić, strijelac sedam golova u tom susretu.

Prije susreta s Goricom predstavljen je i Antonio Vozila, talentirano desno krilo koje će dijeliti minutažu s vedetom kluba Miletom, ukoliko Lovrinović ne pronađe neko kompromisno rješenje, poput nešto višeg Vozile na desnom vanjskom, poziciji koja je deficitarna.

Subotnji protivnik Gorica realno u Labin dolazi kao autsajder, iako su doveli Klaricu, mladog igrača PPD Zagreba, koji je već u prvim susretima pokazao da će biti veliko pojačanje za klub. No, objektivno, sve osim pobjede Rudan Labina bila bi senzacija.