Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Plominjane i dalje prati peh, Iskra jedina do bodova, Moela pobijedila na...

Plominjane i dalje prati peh, Iskra jedina do bodova, Moela pobijedila na Mestalli

Veliki derbi igrao se u Rapcu
jučer u sklopu 18. kola Druge ŽNL, ali momčad Nina Kosa nije uspjela naškoditi
vrlo vjerojatno novom prvaku iz Umaga, Moeli. Koštao ih je jedan „slobodnjak“
iskusnog Aleksandra Uzelca, a najbolji pojedinac domaćina bio je odlični vratar
Valner Radočaj što govori o boljim prigodama Moele. Ipak, treba reći da je na
0:0 rezultatu Vedran Vlačić pogodio vratnicu.


RABAC – MOELA 0:1 (0:1)

Žuti kartoni: Lešković,
Munjas, Ibraimoski A. (Rabac)

RABAC: Radočaj V., Džekić,
Radočaj A. (78. Golja),  Božičević,
Munjas, Lešković (73. Uhač), Biočić M. (od 56. Ibraimoski A.), Škopac, Dobrić (86.
Jelić), Vlačić (76. Sertić), Jurkić

Trener: Nino Kos


Snašićani se nalaze u „toplo-hladno“ formi, a to su pokazali i u Šišanu gdje nisu bili pravi pa je „melem“ na njihovu „ranu“ nakon poraza od Šišana stavio Nikola Bučić, u drugoj minuti nadoknade.

ŠIŠAN – POLET 3:1 (2:0)

Strijelac: 3:1 Bučić 90′

Žuti kartoni: Gulin
(Polet)

POLET: Kršulja, Zahtila
(47. Bučić), Safin, Griparić, Načinović F., Popović (62. Mikleuš), Franković L.
(61. Belušić D.), Ružić (78. Rutko), Gulin (od 78. Sarać), Gušić (od 47.
Fornažar S.), Belušić T.

Trener: Dalen Mohorović


Nastavio se crni niz Rašana.
Ipak, pogriješio je u prognozi urednik portala kad je napisao da se može
očekivati više od dva crvena kartona. Muntić je jednog dobio, ali je trener
domaćina Suvad Miskić svoju momčad uspio zadržati na super-kulturnom nivou, bez
obzira na rezultat.

RAŠA 1938  – MUNTIĆ 0:3
(0:1)

Žuti kartoni: Subašić i Đogić
(Raša 1938)

RAŠA 1938: Milošević,
Bećirević, Džinić (72. Alatić), Palić (77. Granat), Hrelja, Đogić, Čudić (65.
Miljković), Subašić, Mulavdić, Pozderović H., Peruško (88. Pozderović S.)

Trener: Suvad Miskić


Iskra je danas na Vinežu ugostila
pretposljednju momčad Brtonigle NV i s 3:0 ih ispratila prema sjeveru Istre.
Strijelci su bili Nikola Panić, Zijad Softić i Tibor Zakomac.

ISKRA – BRTONIGLA NV 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Panić
5′, 2:0 Softić 56′, 3:0 Zakomac 66′

Žuti kartoni: Krasnići, Miletić
Ant. (Iskra)

ISKRA: Zahtila, Panić,
Prendivoj (67. Begović), Trumić, Kurtić, Softić, Bojkić M. (od 58. Jurišić),
Krasnići (64. Zakomac), Mehić, Kuralić (46. Alić), Mulalić (46. Miletić Ant.)

Trener: Fatos Hoxha


Plominjane neće pa neće. Gol za
2:2 primili su u 88. minuti, a u 60. im se ozlijedio i vratar Tomas Begić.
Dvaput ih je do vodstva dovodio Slađan Simić, ali na kraju su se morali
zadovoljiti s remijem.

PLOMIN – PULA ICI 2:2 (1:1)

Strijelci: 1:0 Simić 3′, 2:1 Simić 72′

Žuti karton: Mužul (Plomin)

PLOMIN: Begić (60.
Kvalić), Glavičić (46. Ahmić), Teskač P., Murat, Fabris (46. Mužul), Simić (87.
Bošnjak), Lazarić, Amidžić, Demarin (67. Runko), Fabeta (83. Plavčić), Vozila Ma.

Trener: Igor Faraguna


DRUGA ŽNL ISTRA – 18. KOLO

30-03-2019 15:30
Rabac
Moela
31-03-2019 16:30
Šišan
Polet Snašići
31-03-2019 16:30
Istra Tar
Kaštelir Labinci
31-03-2019 16:30
Mladost /RS/
Dajla
31-03-2019 16:30
Raša 1938
Muntić
31-03-2019 16:30
Iskra
Brtonigla NV
31-03-2019 16:30
Plomin
Pula ICI

DRUGA ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Moela 18 15 2 1 42 10 47 WWDWW
2 Mladost /RS/ 18 11 4 3 44 20 37 WWDLW
3 Iskra 18 11 3 4 44 21 36 LWDWW
4 Rabac 18 11 3 4 38 16 36 LDWLL
5 Dajla 18 11 1 6 45 34 33 WWDWL
6 Polet Snašići 18 9 5 4 41 29 32 WLLWL
7 Muntić 18 9 0 9 34 29 27 WWWLW
8 Kaštelir Labinci 18 7 2 9 42 35 23 WLWWL
9 Istra Tar 18 7 1 10 26 35 22 WDWLW
10 Plomin 18 4 4 10 22 35 16 LLLLD
11 Pula ICI 18 5 2 11 29 45 16 LLWDD
12 Šišan 18 4 4 10 24 42 16 LDLDW
13 Brtonigla NV 18 3 2 13 20 46 11 LDLWL
14 Raša 1938 18 2 1 15 19 73 7 LLLLL

DRUGA ŽNL ISTRA – 19. KOLO

06-04-2019 16:30
Pula ICI
Iskra
07-04-2019 16:30
Plomin
Šišan
07-04-2019 16:30
Brtonigla NV
Raša 1938
07-04-2019 16:30
Muntić
Mladost /RS/
07-04-2019 16:30
Dajla
Istra Tar
07-04-2019 16:30
Kaštelir Labinci
Rabac
07-04-2019 16:30
Moela
Polet Snašići