Home STARE KATEGORIJE Sport - NK Rudar Težak poraz Rudara na Čavlima

Težak poraz Rudara na Čavlima

Nakon što su u proteklom kolu Rudar pobijedio u Bujama, djelovalo je da mogu iznenaditi i na Čavlima, ali možda je najpoštenije reći da se oni tamo – duhom – nisu pojavili. Fizički su bili tamo, ali su do 22. minute primili pet pogodaka.

Do kraja susreta brojka golova domaćina zaustavila se na sedam, od čega je više od polovice golova “pala” nakon prekida i ubačaja u šesnaesterac. Ako kažemo da su gosti još i dobro prošli, onda smo sve rekli…


ČAVLE – SRC Mavrinci – GLEDATELJA: 100 – IV NL NS RIJEKA – 19. KOLO
SUDAC: Paolo Jakovašić (Opatija) – POMOĆNI SUCI: Gabrijel Flegar (Rijeka) i Robert Barbić (Rijeka) – DELEGAT: Lara Bulić (Sv. Katarina)

GROBNIČAN – RUDAR 7:0 (5:0)

Strijelci: 1:0 Matković 2´, 2:0 Pilčić 4´, 3:0 Bosančić 8´, 4:0 Prtenjača 11´, Pretenjača 22´, 6:0 Pilčić 52´, 7:0 Miculinić 76´

Žuti kartoni: Juričić (Rudar)

GROBNIČAN: Srok (od 63. Curać), Jukić, Bosančić, Miculinić, Brdar (od 77. Bosančić), Pilčić, Matković (od 70. Valić), Gundić (od 46. Fućak), Prtenjača, Babić (od 77. Sokoli), Grgić.
Trener: Dušan Gruevski

RUDAR: Legac, Dragovina, Paić, Stojković (od 17. Peravić), Čudić (od 63. Bembić), Macan, Juričić (od 86. Čulumović), Grbac (od 72. Kozić), Hasanbegović (od 46. Bećar), Dadić, Kurtić.
Trener: Nedjeljko Josipović


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 19. KOLO

23-03-2019 15:30
Nehaj
Buje
23-03-2019 15:30
Mladost /F/
Crikvenica
23-03-2019 15:30
Borac
Vihor
23-03-2019 15:30
Rovinj
Uljanik
23-03-2019 15:30
Cres
Naprijed
23-03-2019 15:30
Vinodol
Otočac
23-03-2019 15:30
Grobničan
Rudar
26-03-2019 17:00
Pazinka
Halubjan

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Grobničan 19 15 2 2 57 21 47 WLDWW
2 Borac 19 10 6 3 23 13 36 LDDWW
3 Vinodol 19 9 6 4 26 19 33 WLWDW
4 Pazinka 18 9 5 4 33 21 32 WWLWL
5 Nehaj 19 8 7 4 31 16 31 WDLWD
6 Naprijed 19 7 7 5 31 26 28 WWDDD
7 Rovinj 19 7 5 7 22 22 26 LDWLD
8 Mladost /F/ 19 7 5 7 25 30 26 LWWLD
9 Cres 19 7 4 8 25 30 25 WDWLD
10 Buje 19 6 6 7 26 25 24 WWLLD
11 Otočac 19 7 3 9 19 30 24 LLLLL
12 Uljanik 19 6 5 8 23 23 23 WWLWD
13 Rudar 19 6 5 8 30 35 23 LLWWL
14 Crikvenica 19 4 5 10 19 31 17 LDLLD
15 Vihor 19 4 1 14 23 47 13 LWLWL
16 Halubjan 18 1 4 13 15 39 7 LLDDW

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 20. KOLO

30-03-2019 15:30
Buje
Grobničan
30-03-2019 15:30
Rudar
Vinodol
30-03-2019 15:30
Otočac
Cres
30-03-2019 15:30
Naprijed
Rovinj
30-03-2019 15:30
Uljanik
Borac
30-03-2019 15:30
Crikvenica
Pazinka
30-03-2019 15:30
Halubjan
Nehaj
31-03-2019 16:30
Vihor
Mladost /F/