Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Volej Sanjina Matulje odlučio pobjednika u Dumbrovi

Volej Sanjina Matulje odlučio pobjednika u Dumbrovi

Nakon današnjih 90 minuta u Potpićnu dva su generalna dojma. Prvi je da momčad Dina Černjula ima daleko veću kvalitetu od ostatka lige koji se bori za ostanak, a drugi je da su danas više htjeli pobjedu od susjeda iz Dumbrove.

Pogodak odluke postigao je Sanjin Matulja prekrasnim volejem iz 67. minute, a treba reći da su gosti mogli i svoju pobjedu uvećati, ali je Sandi Gobo nešto kasnije bio neprecizan.


POTPIĆAN – Igralište Dumbrova – Gledatelja: 100
PRVA ŽNL ISTRA – 14. KOLO – SUDAC: Željko Muller (Poreč) – POMOĆNI SUCI: Perica Nikolić i Luka Herak (oba Poreč) – DELEGAT: Dragan Jurić (Pula)

POTPIĆAN UČKA 72 – JEDINSTVO OMLADINAC 0:1 (0:0)

Strijelac: 0:1 Matulja 67´

Žuti kartoni: Bojkić (Potpićan Učka 72), Klapčić, Pajković (JO)

POTPIĆAN UČKA 72: Aničić (77. Pamić), Žic, Drndić K., Hodžić, Marčac (46. Nurkić), Bojkić, Belušić, Vretenar, Fejzić, Jašarević, Pamić.
Trener: Goran Terković

JEDINSTVO OMLADINAC: Vozila, Načinović, Gobo, Fornažar, Stepčić (90. Mahmutović), Miskić, Knapić, Matulja (78. Imširević), Klapčić (69. Martinčić), Pajković, Licul.
Trener: Dino Černjul


PRVA ŽNL ISTRA – 14. KOLO

16-03-2019 15:00
Ližnjan
Istra Pula
16-03-2019 15:00
Valbandon ’72
Žminj
16-03-2019 16:00
Potpićan
Jedinstvo Omladinac
17-03-2019 15:00
Veli Vrh
Funtana
17-03-2019 15:00
Medulin 1921
Smoljanci Sloboda
17-03-2019 15:00
Vrsar
Banjole

PRVA ŽNL ISTRA – LJESTVICA

# Teams Ut Pob Remi Por PosG PriG Bodovi Forma
1 Medulin 1921 13 9 2 2 39 14 29 WWWDW
2 Banjole 13 8 3 2 32 10 27 WWWLD
3 Potpićan 14 9 0 5 25 19 27 LLWWL
4 Žminj 14 7 4 3 40 14 25 WDWDW
5 Vrsar 13 6 3 4 22 14 21 WWWLD
6 Veli Vrh 13 4 6 3 15 12 18 DWDDD
7 Jedinstvo Omladinac 14 4 4 6 16 19 16 LLWWW
8 Smoljanci Sloboda 13 4 2 7 14 21 14 LLWLD
9 Istra Pula 14 4 1 9 13 40 13 LLLLW
10 Ližnjan 14 2 4 8 12 32 10 LLWDL
11 Funtana 13 3 6 4 15 20 9 LDWLL
12 Valbandon ’72 14 2 3 9 11 39 9 DLWLL

PRVA ŽNL ISTRA – 15. KOLO

23-03-2019 15:00
Žminj
Potpićan
23-03-2019 15:00
Istra Pula
Medulin 1921
24-03-2019 15:00
Vrsar
Veli Vrh
24-03-2019 15:00
Banjole
Valbandon ’72
24-03-2019 15:00
Jedinstvo Omladinac
Ližnjan
24-03-2019 15:00
Smoljanci Sloboda
Funtana