Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Branko Babić odveo Plominjane do slavlja, Iskra upisala visoku pobjedu

Branko Babić odveo Plominjane do slavlja, Iskra upisala visoku pobjedu

Predstavnici s Labinštine u 21. kolu Druge ŽNL ostvarili su ispodpolovičan učinak. Iskra i Plomin upisali su pobjede dok su Raša 1938, Polet i Rabac poraženi na teškim gostovanjima.

Kolo su u subotu podno Sisola otvorili Plomin i Raša 1938. “Žuti” momci Igora Faragune nisu bili dobri domaćini Rašanima jer su ih pobijedili 2:1. Denis Hrelja je zabio u 16. minuti, a pet minuta prije i kasnije mrežu je tresao Branko Babić. Rabac je rano ostao s igračem manje na gostovanju kod Muntića kojem je trobod donio Andrea Vidalić realiziravši najstrožu kaznu.

Iskra je Šišancima „udijelila“ čak sedam golova. Po dva gola postigli su Nermin Krasnići i Juro Jurišić, a po jedan dodali su Almir Mehić, Damir Kurtić i Asmir Lakić. Na kaštelirskoj Huzalici nije bilo golova u prvom dijelu da bi u nastavku Denis Mehmedagić i Elvis Bartolić donijeli novi trobod Moeli, a Dajla je uz dva gola Ivana Prpića i “hattrick” Emila Zubina porazila snašićki Polet za kojeg su strijelci bili Marko Mikleuš, Bojan Popović i Emil Sarać (2).