Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali Debakl Potpićanaca, poraz Nedešćana u nadoknadi

Debakl Potpićanaca, poraz Nedešćana u nadoknadi

Članovi Prve ŽNL s Labinštine “odradili” su još jedan negativan vikend. U redu, Nedešćani su poraženi u Žminju, ali s dva gola u nadoknadi, dok su Potpićanci još malo “rasprodali” ugled visokim porazom od Medulinaca koji se bore za vrh ljestvice.

Potpićanci svom negativnu nizu ne vide kraja, a na terenu izgledaju kao da bi im teško “naudile” i momčadi iz dva ranga niže, a kamoli Medulinci koji su prepuni kvalitete.

Po kišnom vremenu Zulfičar Kadri postigao je čak četiri gola, a po jedan su dodali Denis Bošnjak, Milivoj Simeunović, Marko Kontošić i Ivan Bubić. Domaći su od samog početka čekali kraj prvenstva, kao što to čine već neko vrijeme.

POTPIĆAN – Igralište Dumbrova – Gledatelja: 30 – I ŽNL – 21. KOLO
SUDAC: Saša Kapular (Brtonigla) POMOĆNI SUCI: Matija Bagarić (Pula) i Branko Vukojević (Umag) – DELEGAT:Alen Salković (Tar)

POTPIĆAN UČKA 72 – MEDULIN 1921 0:8 (0:4)

Strijelci: 0:1 Kadri 13´, 0:2 Kadri 22´, 0:3 Simeunović 34´-11m, 0:4 Kadri 44´-11m, 0:5 Bošnjak 57´, 0:6 Kadri 73´, 0:7 Bubić 82´, 0:8 Kontošić 87´

Žuti kartoni: Nurkić, Hodžić, Bojkić (Potpićan); Škifić (Medulin 1921)

POTPIĆAN UČKA 72: Aničić, Žic (od 88. Paliska), Drndić (od 46. Kovačević), Hodžić, Marčac (od 81. Baf), Bojkić, Belušić, Vretenar (od 74. Nurkić), Fejzić, Jašarević, Pamić (od 84. Terković).
Trener: Goran Terković

MEDULIN 1921: Radošević, Pejčić, Bošnjak, Bubić, Kariko, Simeunović, Kadri (od 80. Kotošić), Babić, Petković, Škifić, Lekaj.
Trener: Saša Kolić

Zanimljiv susret odigrali su jučer Žminjci i Nedešćani. Poseban je raritet što je trener Žminja Franko Čupić bio nekadašnji strateg Nedešćana, a da je trener Jedinstva Omladinca Dino Černjul prije više od desetljeća nosio dres tada žminjskog drugoligaša.

Gosti su imali solidnu prigodu u prvom dijelu, ali Sandi Gobo nije bio precizan dok su Žminjci, dojam je, kontrolirali susret. Međutim, do pobjede su stigli tek u nadoknadi drugog dijela, iako je Alen Damijanić imao sjajnu prigodu u 86. minuti.

Četiri minute kasnije gostujuća momčad “jurnula” je u kontru i iza svojih leđa pustila mnogo prostora, a domaćin je po osvajanju loptu brzo “izbacio” Ivana Turčinovića koji s lijevom nogom pogađa bliži kut za 1:0 u posljednjoj minuti. To nije bio kraj, u trećoj minuti nadoknade provjerena praksa Žminjaca – duga lopta na Ivana Batela, rezultirala je novim golom.

ŽMINJ – Mjesno igralište – Gledatelja: 30 – I ŽNL – 21. KOLO
SUDAC: Marko Smrtić (Pula) POMOĆNI SUCI: Silvestar Bezelj (Pula) i Boris Vitasović (Filipana) – DELEGAT: Tomica Petković (Poreč)

ŽMINJ – JEDINSTVO OMLADINAC 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Turčinović 90´, 2:0 Batel 90+3´

ŽMINJ: Funčić, Licul, Banko, Zaharija (od 46. Orbanić M.), Turčinović, Damjanić, Orbanić L., Bančić, Žulić (od 90 Šujević), Križanac, Batel.
Trener: Franko Čupić

JEDINSTVO OMLADINAC: Šumberac, Knapić M., Načinović, Verbanac (od 75. Puškarić), Mahmutović, Gobo, Miskić, Knapić N., Klapčić, Pajković, Licul.
Trener: Dino Černjul