Home STARE KATEGORIJE Sport - NK Rudar Labinjani izgubili kod fenjeraša, prekinut pozitivni niz

Labinjani izgubili kod fenjeraša, prekinut pozitivni niz

Sve pozitivno za Rudar iz današnje utakmice kod novog županijskog prvoligaša Halubjana stane u jednu jedinu rečenicu – ponajbolji junior ovog proljeća Antonio Ivančić potvrdio je svoj talent u 89. minuti preciznim udarcem za 2:1.

Nije Rudar bio slabiji, štoviše, prigode su promašivali Hasanbegović, Macan i Okanović, s time da su potonja dvojica bili u petercu kad su loptu poslali preko gola.

Međutim, Halubjanu se nema što prigovoriti, zasluženo su iskoristili labinske individualne greške za tek drugu pobjedu u 27 kola. Rudarima se u kadar za Crikvenicu vjerojatno vraćaju Bećar i Čudić, kao i sigurno danas kartonirani Juričić i Stojković pa je za vjerovati u bolje izdanje naredne subote.


VIŠKOVO – Igralište Brnasi – Gledatelja: 70 – IV NL NS RIJEKA – 33. KOLO
SUDAC: Željko Bunčić (Poreč) POMOĆNI SUCI: Zoran Vasiljević (Valbandon) i Josip Oroz (Pula) – DELEGAT: Zdravko Drpić (Krk)

HALUBJAN – RUDAR 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Šestan 20´, 2:0 Zeko 53´, 2:1 Ivančić 89´

Žuti kartoni: Gatara (Halubjan); Paravić, Hasanbegović (Rudar)

HALUBJAN: Kukić, Mandić, Šipura, Šetsna, Kinkela, Vujičić, Zeko (od 55. Purković), Gatara (od 64. Hrgović), Miočić (od 90. Milić), Abram (od 55. Majetić), Radan (od 82. Bencek).
Trener: Marko Miletić

RUDAR: Legac, Dragovina, Macan, Bembić, Ivančić, Okanović, Grbac, Hasanbegović, Dadić, Kurtić, Paravić.
Trener: Nedjeljko Josipović


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 27. KOLO

10-05-2019 17:00
Crikvenica
Otočac
11-05-2019 16:30
Mladost /F/
Cres
11-05-2019 17:00
Uljanik
Buje
11-05-2019 17:00
Halubjan
Rudar
11-05-2019 17:00
Nehaj
Grobničan
11-05-2019 17:00
Pazinka
Vinodol
11-05-2019 17:00
Borac
Rovinj
12-05-2019 17:00
Vihor
Naprijed

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Grobničan 27 21 3 3 89 31 66 WWWWL
2 Nehaj 27 13 8 6 40 21 47 WDWLW
3 Vinodol 27 13 8 6 42 35 47 LWWWD
4 Borac 27 13 7 7 35 25 46 LLLDW
5 Pazinka 27 12 9 6 53 38 45 WDDLD
6 Naprijed 26 10 9 7 44 34 39 WLDWW
7 Rovinj 27 11 6 10 37 35 39 LLWWL
8 Buje 27 10 7 10 43 39 37 WWWLL
9 Cres 27 10 6 11 34 43 36 WLLDW
10 Otočac 27 10 5 12 27 40 35 WDLWL
11 Rudar 27 9 6 12 39 46 33 WWDWL
12 Uljanik 27 9 5 13 35 39 32 LWLWW
13 Crikvenica 27 8 6 13 32 43 30 LWWLW
14 Mladost /F/ 27 8 5 14 36 54 29 LLLLL
15 Vihor 26 7 2 17 34 61 23 WWLLL
16 Halubjan 27 2 6 19 24 60 12 LLLLW

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 28. KOLO

18-05-2019 17:00
Buje
Borac
18-05-2019 17:00
Rovinj
Mladost /F/
18-05-2019 17:00
Cres
Pazinka
18-05-2019 17:00
Vinodol
Nehaj
18-05-2019 17:00
Grobničan
Halubjan
18-05-2019 17:00
Rudar
Crikvenica
18-05-2019 17:00
Otočac
Vihor
18-05-2019 17:00
Naprijed
Uljanik