Home STARE KATEGORIJE Sport - NK Rudar Ljubljanska Olimpija i slovački DAC 1904 ušli u četvrtfinale, u Labin stižu...

Ljubljanska Olimpija i slovački DAC 1904 ušli u četvrtfinale, u Labin stižu zagrebački Dinamo i talijanski Udinese

Nakon tri dana i odigranih šest
utakmica, u četvrtfinale Kvarnerske Rivijere ušli su ljubljanska Olimpija i
slovački DAC 1904. Slovenci su zasluženo slavili protiv Osijeka golovima
Bončine i Panića, dok je slovački DAC 1904 uvjerljivo pobijedio Rudare koji
ničim nisu zaslužili toliko visok poraz.

Čudno zvuči, ali Slovaci su u
kontrama bili ubojiti dok su Labinjani promašili previše. U dva navrata
Sejdijaj je bio opasan, a kasnije je golman Ollari u tri navrata sjajno
reagirao nakon udaraca Juričića, Maurića i Celića kojem je šut obranjen s tri
metra.

LABIN – Gradski stadion –
Gledatelja: 50 – KVARNERSKA RIVIJERA – 3. KOLO

SUDAC: Petar Pejkunović (Labin) POMOĆNI
SUCI: Mateo Čalić (Marčana) i Diego Biljuh (Marčana)

OSIJEK – OLIMPIJA 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Bončina 21′, 0:2 Panić 76′

OLIMPIJA: Pavli, Stopar, Fogec (80. Jerak), Ratnik, Bagola, Bončina
(80. Panić Tai), Osterc (80. Benedetič), Panić, Sadiković (73. Munda), Sešlar, Jovičević
(62. Grbac)

OSIJEK: Kolić, Aydali L. (51. Turk), Milošević, Aydali M., Marodi,
Tankosić, Kuprešak (60. Cimerman), Tomić (51. Ivanagić), Marković (44.
Đurković), Kovač (70. Grgić), Stojčević


LABIN – Gradski stadion –
Gledatelja: 150 – KVARNERSKA RIVIJERA – 3. KOLO

RUDAR – DAC 1904 0:5 (0:3)

SUDAC: Mateo Čalić (Marčana) POMOĆNI
SUCI: Petar Pejkunović (Labin) i Diego Biljuh (Marčana)

Strijelci: 0:1 Švec 14′, 0:2 Veselovsky 30′, 0:3 Švec 34′, 0:4
Zmajkovič 61′, 0:5 Švec 63′

RUDAR: Predovan (41. Basanić), Maurić, Sejdijaj (35. Celić), Kocijel,
Dragešić, Okanović, Faraguna (41. Juričić), Repinac (65. Lazarić), Hrvat (65.
Halilčević), Malkić

DAC 1904: Ollari, Ludha, Vinger, Bogi, Šuster, Takacs, Veselovsky,
Bertalan, Dolinsky, Bobrovsky, Pal

Prije početka druge utakmice
zasluženi pljesak dobili su i nogometaši Deana Načinovića, igrači Rudara U14
selekcije koja je osvojila Jedinstvenu pionirsku ligu Istre u kategoriji U15.
Pehar su im predali direktor omladinskog pogona NK Rudar Mauricio Kožljan i
trener seniorske momčadi Nedjeljko Josipović.

ČETVRTAK

17:00 Olimpija-Udinese
19:00 Dinamo-DAC 1904