Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali Raša 1938 golom u nadoknadi kupila nadu u ostanak, Iskri susjedski derbi

Raša 1938 golom u nadoknadi kupila nadu u ostanak, Iskri susjedski derbi

U prekrasnom okruženju, pod reflektorima, svoj su susret u subotu odigrali nogometaši Plomina i Poleta. Domaćin je bio raspoloženiji pa je na krilima dvostrukog strijelca Daniela Amidžića poveo 2:0 do 60. minute, a u 66. Branko Babić povisuje na 3:0. Počasni gol za goste postigao je Ivan Rutko, 15 minuta prije kraja susreta.

Na Vinežu je Iskra ugostila Rapčane te ih pobijedila golovima Damira Kurtića s „bijele točke“ i Nermina Krasnićija. Raša 1938 stigla je do boda u 93. minuti preko Gianluce Diačija, a prije toga Istru iz Tara su tri puta u vodstvo dovodili Luca Petrešić, Jetmir Maksuti i Erik Žužić. Za goste još je strijelac, za 2:2 bio Edi Salković. Osim Diačija, za Rašane su pogađali Adnan Subašić (2) i Elvedin Mulavdić.