Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Iskra golovima Alića i Jašarevića slavila na Mestalli, bod za Plominjane i...

Iskra golovima Alića i Jašarevića slavila na Mestalli, bod za Plominjane i Snašićane

Iskra je danas na rabačkoj Mestalli, ispred više od stotinu gledatelja, pokazala da je u ovom trenutku nešto zrelija i opasnija momčad od Rapčana koji pak nisu uspjeli iskoristiti svoje šanse kada je trebalo.

A imali su ih. Adnan Subašić i Robin Vidak u prvih su pola sata mogli dovesti Rabac do vodstva, ali je na golu Vinežana danas bio sjajni Marin Franković. Lijepu šansu je na drugoj strani imao Ermin Jašarević, ali njegov udarac još ljepše skida Valner Radočaj.

U 31. minuti Haris Alić pobjegao je rabačkoj obrani, zaobišao vratara i zabio za vodstvo Iskre s Vineža. Smiraj poluvremena (42. i 44. minuta) Iskri je preko Alića i Kristijana Matulja donio dvije vratnice.

Raspoloženi Jašarević u 59. minuti izborio je jedanaesterac kojeg je Radočaj obranio Nikoli Paniću. Sedam minuta kasnije Jašarević sam sebi u šesnaestercu gostiju stvara prostor i pogađa za konačnih 0:2.

U ostalim susretima Druge ŽNL od klubova s Labinštine Plominjani su uz dva gola Nina Fabete remizirali s Kaštelircima dok su Snašićani danas održali “nulu” kod Muntića uz sjajnu rolu vratara Davida Kršulju koji je i obranio najstrožu kaznu.

RABAC – Rabačka Mestalla – Gledatelja: 140 – II ŽNL – 2. KOLO
SUDAC: Sandi Orbanić (Žminj) POMOĆNI SUCI: Elvis Brečević (Labin) i Silvija Budak (Gologorica) DELEGAT: Marko Džinić (Nedešćina)

RABAC – ISKRA 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Alić 31´, 0:2 Jašarević 69´

Žuti kartoni: Ibraimoski, Subašić, Radočaj (Rabac); Zakomac, Panić, Alić, Miletić, Jurišić, Vuković (Iskra)

Crveni karton: Munjas 88´ (udaranje protivničkog igrača)

RABAC: Radočaj, Džekić, Božičević, Malić, Jurkić, Vidak (od 46. Baćac), Subašić (od 63. Golja), Munjas, Batelić (od 65. Vlačić), Škopac, Biočić.
Trener: Nino Kos

ISKRA: Franković, Trumić, Jašarević (od 78. Jurišić), Panić, Vuković, Zakomac (od 66. Hoxha), Softić (od 28. Matulja), Begović (od 74. Kuralić), Miletić (od 63. Prendivoj), Mehić, Alić (od 81. Mulalić).
Trener: Fatos Hoxha


II ŽNL ISTRA – 2. KOLO

14-09-2019
Višnjan 1957
Istra Pula
14-09-2019
Plomin
Kaštelir Labinci
15-09-2019
Rabac
Iskra
15-09-2019
Puris
Dajla
15-09-2019
Mladost /RS/
Brtonigla NV
15-09-2019
Istra Tar
Pula ICI
15-09-2019
Muntić
Polet Snašići

II ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Mladost /RS/ 2 2 0 0 9 0 6 WW???
2 Istra Tar 2 2 0 0 6 1 6 WW???
3 Iskra 2 2 0 0 4 1 6 WW???
4 Kaštelir Labinci 2 1 1 0 6 2 4 WD???
5 Muntić 2 1 1 0 3 2 4 WD???
6 Puris 2 1 0 1 4 6 3 LW???
7 Brtonigla NV 2 1 0 1 4 8 3 WL???
8 Plomin 1 0 1 0 2 2 1 D????
9 Istra Pula 2 0 1 1 3 4 1 LD???
10 Polet Snašići 2 0 1 1 1 3 1 LD???
11 Višnjan 1957 2 0 1 1 2 6 1 LD???
12 Dajla 1 0 0 1 2 4 0 L????
13 Rabac 2 0 0 2 2 5 0 LL???
14 Pula ICI 2 0 0 2 0 4 0 LL???

II ŽNL ISTRA – 3. KOLO

21-09-2019
Pula ICI
Muntić
21-09-2019
Brtonigla NV
Istra Tar
22-09-2019
Polet Snašići
Rabac
22-09-2019
Dajla
Mladost /RS/
22-09-2019
Kaštelir Labinci
Puris
22-09-2019
Istra Pula
Plomin
22-09-2019
Iskra
Višnjan 1957