Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Rabac golovima Škopca i Vidaka do slavlja u Snašićima

Rabac golovima Škopca i Vidaka do slavlja u Snašićima

U pomalo nervoznoj utakmici koju je “začinila” povremena kiša, nogometaši Rapca upisali su prvi trobod u sezoni dok će se Snašićani morati malo posložiti kako bi napravili isto.

Prvi dio protekao je u ravnopravnoj igri, iako je vidljivo da su Rapčani bili pokretljiviji. Ipak, Mikleuš je s tri metra mogao glavom u 31. minuti dovesti u vodstvo Polet, dok je osam minuta kasnije David Kršulja sjajno obranio “zicer” Robinu Vidaku.

Međutim, gotovo čim se krenulo s centra u drugi dio, Rabac je zaradio jedanaesterac, a kapetan Carlo Škopac bio je miran za 0:1. Točku na “i” ove zanimljive utakmice stavio je opasni Vidak, preciznim udarcem u 73. minuti.


SNAŠIĆI – Mjesno igralište – Gledatelja: 70 – II ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo) POMOĆNI SUCI: Dorijano i Evelino Marić (oba Rovinj) – DELEGAT: Andrea Lanča (Pazin)

POLET – RABAC 0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Škopac 47´ (11m); 0:2 Vidak 73´

Žuti kartoni: Bučić, Gušić, Mikleuš (Polet); Golja A., Golja M., Subašić  (Rabac)

Crveni karton: Safin 84´ (drugi žuti – namjerno igranje rukom)

POLET: Kršulja, Pribanić (od 76. Kos), Safin, Lazarić (od 89. Škahić), Načinović (od 54. Fornažar), Černjul, Gušić, Mikleuš (od 63. Sarać), Franković, Ružić, Bučić.
Trener: Goran Gulin i Dalen Mohorović

RABAC: Mujačić, Džekić, Jurkić, Načinović, Božičević, Malić, Batelić (od 84. Faraguna), Škopac, Vidak (od 80. Načinović), Golja A. (od54. Belušić), Subašić (od 68. Golja M.).
Trener: Nino Kos

II ŽNL ISTRA – 3. KOLO

20-09-2019
Istra Pula
Plomin
21-09-2019
Pula ICI
Muntić
21-09-2019
Brtonigla NV
Istra Tar
22-09-2019
Polet Snašići
Rabac
22-09-2019
Dajla
Mladost /RS/
22-09-2019
Kaštelir Labinci
Puris
22-09-2019
Iskra
Višnjan 1957

II ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Istra Tar 3 3 0 0 11 2 9 WWW??
2 Iskra 3 3 0 0 6 2 9 WWW??
3 Mladost /RS/ 3 2 1 0 12 3 7 WWD??
4 Muntić 3 2 1 0 5 2 7 WDW??
5 Puris 3 2 0 1 5 6 6 LWW??
6 Istra Pula 3 1 1 1 8 4 4 LDW??
7 Kaštelir Labinci 3 1 1 1 6 3 4 WDL??
8 Rabac 3 1 0 2 4 5 3 LLW??
9 Brtonigla NV 3 1 0 2 5 13 3 WLL??
10 Dajla 2 0 1 1 5 7 1 LD???
11 Polet Snašići 3 0 1 2 1 5 1 LDL??
12 Višnjan 1957 3 0 1 2 3 8 1 LDL??
13 Plomin 2 0 1 1 2 7 1 DL???
14 Pula ICI 3 0 0 3 0 6 0 LLL??

II ŽNL ISTRA – 4. KOLO

28-09-2019
Plomin
Iskra
28-09-2019
Puris
Istra Pula
29-09-2019
Rabac
Višnjan 1957
29-09-2019
Mladost /RS/
Kaštelir Labinci
29-09-2019
Istra Tar
Dajla
29-09-2019
Muntić
Brtonigla NV
29-09-2019
Polet Snašići
Pula ICI