Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Rabac slavio u golijadi, Iskra nastavila furiozno

Rabac slavio u golijadi, Iskra nastavila furiozno

U petak su četvrto kolo Druge ŽNL otvorili Plomin i Iskra, a zanimljivo, okršaj je sudio jedan od najboljih istarskih sudaca Mateo Čalić iz Marčane. Vinežani su „protutnjali“ Plomin Lukom, a strijelci su bili Haris Alić (2), Ermin Jašarević, Ajdin Trumić, Juro Jurišić i Almir Mehić.

U Snašićima je Pula ICI stigla s 11, a završila s deset igrača zbog ozljede jednog nogometaša u 85. minuti. No, sve bitno dogodilo se prije toga. Do 36. minute Pula ICI je golovima Ante Katovića i Edvina Bešića vodila 0:2, a onda je domaćin uz jedan autogol i golovima Erika Černjula i Nina Lazarića preokrenula na konačnih 3:2.

U Rapcu apsolutna golijada. Osam golova od čega su gledatelji sedam vidjeli u prvih 40 minuta. Rabac je poveo golovima Adnana Subašića i Mladena Božićevića da bi Višnjan preko Ronija Pulina, Marka Tomića i Teodora Jehnića preokrenuli na 2:3. U 38. Subašić poravnava na 3:3, a tri minute kasnije Denis Džekić zabija za 4:3. Gol Maria Baćca za 5:3 u 79. minuti bila je potvrda pobjede i zahvala domaćim navijačima na dolasku.