Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Rukometaši Rudan Labina poraženi u Solinu, Ratkajec usamljen u napadu

Rukometaši Rudan Labina poraženi u Solinu, Ratkajec usamljen u napadu

Puno problema imali su labinski rukometaši u ovim pripremama i u Solin su otišli vidjeti mogu li iznenaditi na prvom od mnogih dalmatinskih gostovanja koja ih očekuju ove sezone. Za spomenuti je i čak 32 minute isključenja što dovoljno govori koliko se borbeno igralo.

Nažalost, iako su Prskalovi rukometaši dobro ušli u utakmicu, u nastavku su Solinjani pojačali ritam i uspjeli osvojiti puni plijen. Prvo “bježanje” domaćina dogodilo se na samom početku drugog dijela kad Solin radi 3:0 i dolazi do 11:9.

Do kraja susreta mudro su čuvali tu prednost, ne dozvolivši Labinjanima da se vrate u susret, štoviše u jednom trenutku bilo je i 22:17. Kod gostiju nedostajalo je i raspoloženih šutera pa se može reći da je jedini napadački zadovoljio Mario Ratkajec koji je predvodio gostujuće strijelce s devet pogodaka.

SOLIN – SD Bilankuša – PRVA HRL JUG – 1. KOLO
SUCI: Lovro KASUNIĆ – Sašo NIKOLOVSKI (oba Karlovac)

SOLIN – RUDAN LABIN 22:20 (8:9)

SOLIN: Porča, Smoljo J. 6, Tukić 1, Boban, Jukić, Smoljo M. 6 (2), Bosančić, Perak, Tokić, Vrgoč 1, Đonlić, Škomrlj 1, Smoljo L. 4, Barbić 1, Kaštelančić 2, Radnić
Sedmerci: 2/4, Isključenja: 16 minuta (Vrgoč 6, Smoljo J. 4, Smoljo L. 2, Kaštelančić 2, Jukić P. 2)
Trener: Jakša Bužančić

RUDAN LABIN: Petrović 1, Derossi 3, Pavlov 3, Gajica, Dželili, Karaula, Juričić, Ratkajec 9 (5), Husejnagić, Štingl, Dukić 3, Kostić 1, Hrvatin, Zahtila
Sedmerci: 5/5, Isključenja: 16 minuta (Kostić 6, Dukić 4, Pavlov 4, Petrović 2)
Trener: Mladen Prskalo