Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Labinjani poraženi u Senju – nisu uspjeli napraviti veliki preokret

Labinjani poraženi u Senju – nisu uspjeli napraviti veliki preokret

Neobična utakmica odigrana je danas u Senju. Rukometaši Rudan Labina odigrali su očajnih 30 minuta nakon čega su se poput “feniksa” uzdignuli i zaigrali kako znaju što ih je dovelo pred “vrata raja”, ali metaforički rečeno – nitko im nije otvorio.

U praksi to znači da se na odmor otišlo s čak deset golova domaće prednosti, a da su u nastavku Labinjani istu postepeno smanjivali sve do 31:30 kad su imali i napad za poravnanje. Nažalost, promašili su pa su Senjani uspjeli osvojiti puni plijen.

Domaće je predvodio dvojac Lucijan Krajcar i Ivan Barbić sa po devet pogodaka dok je kod gostiju daleko iznad svih bio šuterski raspoloženi Mario Ratkajec s 14 postignutih golova.