Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Labudice i treći put zaredom do pobjede

Labudice i treći put zaredom do pobjede

Na krilima sjajne obrane, o čemu svjedoči i samo 18 golova domaćih rukometašica, Labinjanke su danas slavile u susretu kod Senie. Tim rezultatom još su se više približile samom vrhu ljestvice.

Vrlo su se rano odvojile na 3:7, ali se domaće ne predaju pa je semafor uskoro pokazivao 7:8. Ipak, do predaha Datosove rukometašice stvaraju novu prednost koju više nisu ispustile.

Iskusne igračice Doris Belušić, Katarina Raspudić i Natali Zahtila odigrale su ključnu rolu u obrani dok je u napadu raspoložena bila Emili Zenković s čak osam postignutih pogodaka. Kod Senia raspoloženija od ostalih Martina Nekić s devet.


SENJ – SD Robert Barbić Beli – DRUGA HŽRL – 4. KOLO
SUCI: Fran BUNETA – Bruno KOMLJENOVIĆ (oba Zagreb)

SENIA – RUDAR 18:23 (8:12)

SENIA: Zugan 2, Prpić, Samardžić, Šolić, Bradanović 3, Biondić 1, Nekić 9, Posavec 2, Barbić 1, Katalinić, Slavković, Kren
Sedmerci: 6/7, Isključenja: 6 minuta (Barbić 2, Bradanović 2, Samardžić 2)
Trener: Milica Dorić

RUDAR: Kamenar, Zenković E. 8, Franković, Šumberac 1, Kogej, Raspudić 6, Zahtila 4 (2), Vrkić 2, Belušić 1, Govedić, Jelčić, Lepinjica, Zupičić, Malić, Šajina 1
Sedmerci: 2/2, Isključenja: 8 minuta (Belušić 2, Vrkić 2, Raspudić 2, Šumberac 2)
Trener: Diego Datos


DRUGA HŽRL ZAPAD – 4. KOLO

19-10-2019
Zamet
Zaprešić
19-10-2019
Samobor
Rugvica
19-10-2019
Arena
Rovinj
19-10-2019
Karlovac
Trešnjevka
19-10-2019
Lokomotiva II
Ivanić
20-10-2019
Senia
Rudar

DRUGA HŽRL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Ivanić 4 4 0 0 115 79 8 WWWW?
2 Zamet 4 4 0 0 109 82 8 WWWW?
3 Trešnjevka 4 3 0 1 112 89 6 WWWL?
4 Rudar 4 3 0 1 119 107 6 LWWW?
5 Samobor 4 2 0 2 133 110 4 LWLW?
6 Zaprešić 4 2 0 2 98 89 4 WLWL?
7 Karlovac 4 2 0 2 110 107 4 LWLW?
8 Lokomotiva II 4 1 0 3 101 97 2 WLLL?
9 Rugvica 4 1 0 3 99 119 2 WLLL?
10 Arena 4 1 0 3 83 113 2 LLLW?
11 Rovinj 4 1 0 3 87 133 2 LLWL?
12 Senia 4 0 0 4 74 115 0 LLLL?

DRUGA HŽRL ZAPAD – 5. KOLO

26-10-2019
Ivanić
Zamet
26-10-2019
Trešnjevka
Lokomotiva II
26-10-2019
Rovinj
Karlovac
26-10-2019
Rudar
Arena
26-10-2019
Rugvica
Senia
26-10-2019
Zaprešić
Samobor