Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Plominjani u velikim problemima, Iskra usporena u Muntiću

Plominjani u velikim problemima, Iskra usporena u Muntiću

Danas je odigrano osmo kolo Druge ŽNL. Plominjani su u velikim problemima. Samo ih je 11 bilo na gostovanju u Rovinjskom Selu gdje im je domaćin „dao“ čak sedam golova. Dva pogotka zabili su Vedran Balentović i Mateo Rajačić, a po jedan nadodali su Haris Mehmedagić, Manuel Novoselić i Danijel Cvijetić. Inače, do 58. minute bilo je 1:0.

„Kiša golova“ u lokalnom derbiju u Brtonigli. Bilo je 3:3 na predahu, ali u nastavku gosti dolaze do pobjede. Za domaćina zabili su Elvis Martinović, Elvio Brombara i Goran Bartolić dok su za Dajlu poentirali Emil Zubin (3), Dani Damjanić, Matteo Celić i Ivan Prpić.

Rapčani su bez većih problema savladali Puris. Strijelci su bili Denis Džekić, Adnan Subašić i Daniel Načinović. Kaštelirci su pobijedili na Valkanama golovima Nikole Valentića i Patrika Zovića, a u Snašićima remi.

Gent Kristaj doveo je u 84. Istru u vodstvo, a bod Poletu donio je Marko Mikleuš minutu prije kraja. Na Grabrima u Muntiću je Haris Alić doveo Iskru u vodstvo već u petoj minuti, ali je 50 minuta kasnije Dean Manojlovski zabio za konačnih 1:1.