Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Iskra jesenski prvak, Plomin demolirao Polet u blatu

Iskra jesenski prvak, Plomin demolirao Polet u blatu

U subotu je Iskra na Vinežu do nogu potukla Brtoniglu NV. „Hattrick“ je postigao Ermin Jašarević, a u strijelce su se upisali još i Zijad Softić, Fatos Hoxha, Almir Mehić i Andrej Miletić. Isti broj pogodaka postigla je i Istra u svojoj pobjedi.

Za Dajlu je dvaput zabio Ivan Prpić, ali gostima je to donijelo „samo“ 2:2 u 35. minuti. Nakon toga, sve je pripalo Puljanima. Kristaj Gent zabio je dva, a Antonio Vuković, Adrian Beriša, Stefan Bukvić, Amar Ališić i Matko Šunjić dodali su po jedan.

U nedjelju su odgođene utakmice u Svetom Petru u Šumi i u Višnjanu, a u ostalim susretima domaćini su (uvjerljivo) slavili. Na Huzalici je Rapčanima presudio Marko Živković s “bijele točke”.

Na Kunfinu Mladost iz Rovinjskog Sela upisala je uvjerljivu pobjedu. Već do 26. minute mrežu gostiju zatresli su Haris Mehmedagić (2), Mauro Šturman i Manuel Novoselić. Slična situacija dogodila se i u Plomin Luki.

Snašićani su svoje izglede izgubili i prije isključenja vratara Davida Kršulje (dva žuta kartona). „Hattrick“ je postigao Daniel Amidžić, a po jedan dodali su Sandi Murat i Mauro Vozila za konačnih 5:0.