Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Labudice ne staju – slavile i u Karlovcu!

Labudice ne staju – slavile i u Karlovcu!

Labinske rukometašice večeras su u karlovačkoj dvorani Mladost upisale petu uzastopnu pobjedu. Do toga su došle borbenom igrom u obrani u susretu koji nije obilovao pogocima.

U prvih 20 minuta vidjelo se da će ovo biti žestoki okršaj dviju podjednakih momčadi, na kraju se ispostavilo da su trenutno Labinjanke ipak za stepenicu kvalitetnije. Kod rezultata 6:4 gošće rade seriju od četiri pogotka i od tog trenutka više nisu ispustile prednost.

Treba reći da su do slavlja stigle bez Katarine Raspudić koju su zbog ozljede iznijeli s terena u prvom dijelu utakmice. Katarini što brži oporavak, a njene su joj suigračice “poklonile” novu pobjedu.

Kod domaćih jedina vrijedna spomena Kristina Vuković s osam golova dok su kod gošći najbolje funkcionirala krila, uz standardno sjajnu Natali Zahtilu, pa su Emili Zenković (5) i Ana Lepinjica (4) postigle gotovo polovicu svih pogodaka. Za spomenuti je i raspoloženu vrataricu Leu Zupičić, ali i Doru Rodić koja je bila precizna svih pet puta s linije sedmerca.

KARLOVAC – Dvorana Mladost – II HŽRL ZAPAD – 6. KOLO
SUCI: Dražen DRAGIJA – Tomislav MILER (oba Zagreb)

KARLOVAC – RUDAR 18:20 (7:11)

KARLOVAC: Bačić P. 2, Stepić 2, Španić, Vuković 8 (3), Korač, Čović, Dolinar, Pavletić, Kučinić, Devčić, Novković, Krizmanić, Palajsa 4, Bačić A., Medved 2, Keča
Sedmerci: 3/3, Isključenja: 12 minuta (Stepić 6, Španić 4, Krizmanić 2)
Trener: Dražen Keča

RUDAR: Kamenar, Zenković 5, Šajina 1, Franković, Šumberac, Kogej, Raspudić, Zahtila 4, Vrkić, Belušić 1, Govedić, Jelčić, Lepinjica 4, Zupičić, Rodić 5 (5)
Sedmerci: 5/5, Isključenja: 12 minuta (Šajina 6, Kogej 2, Raspudić 2, Belušić 2)
Trener: Diego Datos