Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Nedešćani časno poraženi u Funtani, u Potpićnu odgođeno

Nedešćani časno poraženi u Funtani, u Potpićnu odgođeno

Utakmica Potpićna Učke 72 i Banjola odgođena je zbog kiše, a Nedešćani su danas imali prigodu da Velovršane učine jesenskim prvacima, ali da bi bolje parirali Funtanjanima, vjerojatno su im previše nedostajali Martinčić, Pajković, Klapčić i Stepčić.

Zbog toga, svi mogu danas biti zadovoljni, i Funtana s nova tri boda koja im omogućavaju nastavak borbe za titulu jesenskog prvaka, ali i Jedinstvo Omladinac.

Pobjedu Funtanjanima donio je veznjak Luigi Jugovac s dva precizna udarca u prvom dijelu, a treba reći da su i njima nedostajali Sardelin i Prenc. Sve u svemu, solidnih 90 minuta koja su okončana očekivano, ali i pozitivno za sve uključene, obzirom da su Nedešćani znali teže „stradati“ kod znatno manje kvalitetnih momčadi.


POREČ – Zelena Laguna – I ŽNL – 10. KOLO
SUDAC: Branko Vukojević (Umag) POMOĆNI SUCI: Sandi Orbanić (Žminj) i Silvija Budak (Gologorica) DELEGAT: Slaven Savić (Novigrad)

FUNTANA – JEDINSTVO OMLADINAC 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Jugovac 24′, 2:0 Jugovac 40′

Žuti kartoni: Kovač (Funtana) Knapić N. (Jedinstvo Omladinac)

FUNTANA: Milocani, Buršić, Radenović (68. Hanižar), Šegon M., Kastrati, Matošević, Banić V., Prolić (46. Kovač), Lajtman, Gjurchinoski A. (84. Lukšić), Jugovac
Trener: Dean Mostahinić

JEDINSTVO OMLADINAC: Šumberac, Knapić M., Kralj, Bugarin, Mahmutović, Gobo, Licul (70. Hrelja), Maksenčuk, Miskić, Knapić N., Imširević
Trener: Dino Černjul


PRVA ŽNL – 10. KOLO

16-11-2019
Žminj
Vrsar
16-11-2019
Smoljanci Sloboda
Veli Vrh
17-11-2019
Funtana
Jedinstvo Omladinac
01-12-2019
Valbandon ’72
Moela
01-12-2019
Potpićan
Banjole

PRVA ŽNL – LJESTVICA

# Teams Ut Pob Remi Por PosG PriG Bodovi Forma
1 Veli Vrh 10 8 1 1 20 4 25 LWWWW
2 Funtana 9 7 2 0 20 5 23 WDWWW
3 Banjole 8 5 1 2 18 5 16 WWWLW
4 Žminj 9 5 0 4 19 10 15 LWWLW
5 Smoljanci Sloboda 9 4 3 2 17 9 15 DWWLL
6 Moela 8 4 1 3 16 12 13 WLWWL
7 Vrsar 9 3 2 4 15 14 11 DDWWL
8 Valbandon ’72 8 2 1 5 8 20 7 WLLLL
9 Potpićan 8 2 0 6 12 17 6 LLLLL
10 Jedinstvo Omladinac 9 1 1 7 8 32 4 LLLWL
11 Ližnjan 9 0 2 7 8 33 2 LDLLL

PRVA ŽNL – 11. KOLO

23-11-2019
Banjole
Žminj
23-11-2019
Ližnjan
Funtana
24-11-2019
Vrsar
Smoljanci Sloboda
24-11-2019
Moela
Potpićan
24-11-2019
Jedinstvo Omladinac
Valbandon ’72