Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Potpićanci krenuli odlično, ali kraj utakmice donio slavlje Velovršana

Potpićanci krenuli odlično, ali kraj utakmice donio slavlje Velovršana

Nedešćani su ovog vikenda bili slobodni, a raritetna utakmica odigrana je jučer u Dumbrovi. Vidjelo se da je gost bolja momčad, s više lopte u nogama, ali je domaćin bez Fejzića, Leškovića i Hodžića odigrao hrabru utakmicu. Nažalost po njih, to je bilo dovoljno samo za časni poraz.

Andrea Licul je petom u 30. minuti u gol poslao jednu povratnu loptu Džinića, a u 62. minuti Patrik Pincin bježi velovršanskoj obrani i pogađa za 2:0. Iako je Veli Vrh imao više od igre, zaprijetili su prvih 60 minuta i domaći, baš preko strijelca drugog pogotka.

A onda, u posljednjih 15 minuta, Veli Vrh na “mišiće” dolazi do velikog preokreta. Najprije Michel Bobić realizira najstrožu kaznu, a onda Anton Macan poravnava 11 minuta prije kraja susreta. Veliku sreću “narančastima” donosi Marko Kontošić za konačnih 2:3.

POTPIĆAN – Dumbrova – I ŽNL ISTRA – 8. KOLO
SUDAC: Goran Krneta (Umag) POMOĆNI SUCI: Sandi Orbanić (Žminj) i Dorijano Marić (Rovinj) DELEGAT: Željko Đaković (Poreč)

POTPIĆAN UČKA 72 – VELI VRH 2:3 (1:0)

Strijelci: 1:0 Licul 30´, 2:0 Pincin 62´, 2:1 Bobić 75´(11m), 2:2 Macan 79´, 2:3 Kontošić 87´

Žuti kartoni: Bojkić, Aničić (Potpićan Učka 72), Macan, Kontošić (Vrsar)

POTPIĆAN UČKA 72: Aničić, Džinić (od 74. Marčac), Licul, Vretenar, Braušić, Gržanić, Nurkić (od 81. Bažon), Bojkić, Pamić, Pincin, Drndić.
Trener: Moreno Kanciani

VELI VRH: Radolović, Ćeranić, Hadžić, Ruba, Marković (od 90. Radola), Kontošić, Kunić (od 72. Ulemek), Vujica (od 31. Macan), Žgomba, Kovač (od 89. Toprek), Malobabić (od 46. Bobić).
Trener: Robert Macan