Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Rabac visoko slavio uz ‘doppiete’ Načinovića i Dobrića, prvi poraz Iskre

Rabac visoko slavio uz ‘doppiete’ Načinovića i Dobrića, prvi poraz Iskre

U Muntiću, kao ni na Šagareli u Peruškima, ni Dinamo nije favorit. Pokazala je to i subotu kad je u goste stigla snažna momčad Mladosti iz Rovinjskog Sela. Edi Ljubas je u 77. minuti donio slavlje Muntiću.

Snašići ponovno razočarani. Golovima Zorana Udovičića i Emanuela Jakusa Puris je slavio, a u kadar im se vratio i Alex Buršić što je u startu vidljivo na terenu.

Najveće nedjeljno iznenađenje dogodilo se u Dajli gdje je domaćin golovima Emila Zubina pobijedio Iskru s Vineža kojoj je to prvi poraz sezone. Erik Žužić je u Rapcu u 26. minuti poravnao za Istru iz Tara na 1:1, ali sve ostalo pripalo je domaćinu. Golovima Raymonda Dobrića (2), Thomasa Načinovića (2), Carla Škopca i Adnana Subašića Rabac je visoko slavio.

Na Valkanama napeto. Almir Kujraković doveo je Plominjane u vodstvo, a preokret domaćinu donosi Matej Kirchofer. Međutim, u 89. Muller sudi jedanaesterac za Plomin uz velike proteste domaćih, a Nino Fabeta ga realizira za konačnih 2:2.

Preokret se dogodio i u Brtonigli. Višnjancima je Jure Bonaca donio 0:1, ali Goran Lakošeljac i Elvio Brombara donose domaćinu trobod. Na Huzalici najmanje golova. Mario Klarić doveo je domaćina u vodstvo, a na konačnih 1:1 poravnao je Antonio Vuković.