Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Banjole slavile u zaostalom susretu u Dumbrovi

Banjole slavile u zaostalom susretu u Dumbrovi

Već pri samom čitanju zapisnika bilo je jasno da će Banjole danas upisati svoju sedmu pobjedu u deset kola. Ne želeći umanjiti rad trenera Tomića, treba reći da u usporedbi s potpićanskim, on ima strahovito kvalitetni kadar.

Dovoljno je reći da je susret obilježio gostujući rezervist Dalen Peršić, prekaljeni znalac, koji je dvaput na utakmici maestralnim pogocima podsjetio na svoj nogometni genij. U 32. minuti pogodio je gredu od koje se lopta odbila u mrežu iz „slobodnjaka“, a u 83., za konačnih 0:5, pogodio je „iz ničega“, s 25 metara iskosa, u same rašlje.

Inače, svih 90 minuta igrali su se „mačka i miš“, a domaćinu preostaje nada da će uz nekoliko nužno potrebnih pojačanja, proigrati i lakše funkcionirati i silna mladost koju imaju u klubu. Dovoljno je reći da im vratar i posljednja linija (pet igrača) broje 110 godina, odnosno 18.3 u prosjeku.

POTPIĆAN – Igralište Dumbrova – I ŽNL – 10. KOLO
SUDAC: Mateo Čalić (Marčana) POMOĆNI SUCI: Hrvoje Mađarić (Vrsar) i Saša Mikša (Poreč) DELEGAT: Branko Budak (Cerovlje)

POTPIĆAN UČKA 72 – BANJOLE 0:5 (0:3)

Strijelci: 0:1 Jozepović 29´, 0:2 Peršić 32´, 0:3 Ćosić 44´, 0:4 Bandalo 66´, 0:5 Peršić 83´

Žuti kartoni: Džinić, Braušić (Potpićan Učka 72)

POTPIĆAN UČKA 72: Aničić, Putinja, Džinić (od 78. Paliska), Licul, Braušić, Lešković (od 70. Baf), Nurkić (od 46. Burul), Marčac (od 76. Stojšić), Grižanić (od 83. Belušić), Pamić, Pincin.
Trener: Moreno Kanciani

BANJOLE: Turčić, Hrelja (od 58. Holik), Bakjac, Moscarda (od 72. Raković), Salihović, Matejčić (od 12. Ćosić), Bandalo, Šimičević, Ognjenović (od 17. Peršić), Jozepović, Vekić (od 82. Božičević).
Trener: Dragan Tomić