Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Odlične Labudice do boda u Samoboru

Odlične Labudice do boda u Samoboru

Teško je jednoznačno reći trebaju li se Labudice nakon večerašnjeg boda u Samoboru veseliti ili tugovati. Činjenica je da je ostati neporažen kod ozbiljnih Samoborki lijepi pothvat, ali pobjeda je bila na “pladnju”.

Da bude jasnije, taj su si pladanj same Labinjanke izborile jer su na predahu gubile s dva gola zaostatka, a u 57. su imali 29:31. Ipak, Prevendar je dvaput bila precizna pa svakome po bod.

Domaće je upravo ona predvodila sa sedam golova, dok je Magdalena Runtas u prvih 28 minuta postigla osam. Kod gostiju taj je učinak ostvarila Natali Zahtila dok su Doris Belušić i Ana Lepinjica dodale po šest.

SAMOBOR – Dvorana Bogumil Toni – II HŽRL ZAPAD – 14. KOLO
SUCI: Filip GOLUB (Čakovec) i Ivan MALIŠA (Varaždin)

SAMOBOR – RUDAR 31:31 (20:18)

SAMOBOR: Grubišić, Kovač N., Petreković 3, Kupres, Kozlovec 1, Čović, Haramina 2, Katanec 2, Kanceljak 2, Brakus 6 (2), Lovrić, Prevendar 7, Runtas 8 (1), Matijaščić, Kovač E., Husnjak
Sedmerci: 3/4, Isključenja: 4 minuta (Haramina 2, Lovrić 2)
Trener: Dario Zrnić

RUDAR: Kamenar, Zenković 3, Šajina, Franković, Šumberac 5 (1), Kogej, Zahtila 8, Belušić V. 3, Vrkić, Belušić D. 6, Govedić, Jelčić, Malić, Lepinjica 6, Zupičić
Sedmerci: 1/4, Isključenja: 8 minuta (Zenković 2, Kogej 2, Zahtila 2, Lepinjica 2)
Trener: Diego Datos