Home STARE KATEGORIJE Sport - RK Rudan Labin Zamet na krilima Vanje Šehića do pobjede protiv lidera!

Zamet na krilima Vanje Šehića do pobjede protiv lidera!

Gorica je danas stigla u Rijeku uz ulogu favorita, nakon sjajnih igara u posljednje vrijeme. I zaista, nakon 30 minuta, semafor je pokazivao 12:18, a istarski rukometni pratitelji nisu mogli čime biti zadovoljni jer su mladići s našeg poluotoka Tony Zarev i Vanja Šehić bili ne suviše raspoloženi.

Uslijedila je „jezikova juha“ trenera Valtera Matoševića i Zamet je u drugom dijelu bio neprepoznatljiv u odnosu na prvo, a prvi topnik im je bio Labinjan Vanja Šehić koji je susret završio s čak osam pogodaka od čega je velika većina bila ključnih, posebice onaj za 32:30 minutu prije kraja.

I Rovinjež Tony Zarev ugradio je četiri pogotka u pobjedu, ali bila je ovo Šehićeva večer. Mladi labinski rukometaš razvija se u pravog premijerligaškog igrača koji je očito već sad sposoban prelomiti utakmicu.