Home STARE KATEGORIJE Sport - Ostali loptački sportovi Labudice i dalje bez krivog koraka, pala i Arena

Labudice i dalje bez krivog koraka, pala i Arena

Istarski rukometni derbi Druge HRŽL Zapad okončao je očekivano, pobjedom Labinjanki. Iako je sjajna u domaćim redovima bila Dora Rodić, donedavni vanjski igrač Rudara, bodovi su otišli iz Pule.

Cijelo vrijeme su Labudice imale prednost i mir te ustvari njihova pobjeda ni u jednom trenutku nije došla u pitanje. Rodić je postigla više od polovice golova Puljanki, čak 15 “komada”, dok je gošće predvodila Emili Zenković s osam pogodaka.

PULA – SD Mate Parlov – Gledatelja: 200 – II HŽRL ZAPAD – 16. KOLO
SUCI: Fran Buneta i Bruno Komljenović (oba Rijeka)

ARENA – RUDAR 28:33 (14:17)

ARENA: Blašković, Nose, Milas 5, Škare, Maras, Rabar, Buršić 1, Bonić 1, Rodić 15 (7), Srdić, Šekuljica 5, Leverić, Jukan 1, Marić, Raspudić I.
Sedmerci: 7/7, Isključenja: 6 minuta (Milas 2, Šekuljica 2, Jukan 2)
Trener: Želimir Popović

RUDAR: Zenković 8, Franković, Šumberac 5 (1), Kogej 1, Zahtila 7 (2), Vrkić 4, Belušić D. 2 (1), Jelčić, Lepinjica 6, Zupičić, Malić, Šajina, Legac
Sedmerci: 4/5, Isključenja: 4 minute (Kogej 4)
Trener: Diego Datos


DRUGA HŽRL ZAPAD – 16. KOLO

07-03-2020
Zamet
Ivanić
07-03-2020
Lokomotiva II
Trešnjevka
07-03-2020
Karlovac
Rovinj
07-03-2020
Arena
Rudar
07-03-2020
Senia
Rugvica
07-03-2020
Samobor
Zaprešić

DRUGA HŽRL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Zamet 15 15 0 0 490 350 30 WWWWW
2 Trešnjevka 15 13 0 2 458 319 26 WWWWW
3 Ivanić 15 11 1 3 457 358 23 WLWWD
4 Rudar 16 11 1 4 515 443 23 WWDWW
5 Samobor 15 8 1 6 474 425 17 LLWDW
6 Lokomotiva II 15 6 2 7 451 381 14 DWWLD
7 Zaprešić 15 6 1 8 388 380 13 LWLWL
8 Karlovac 15 5 1 9 403 437 11 LLLLL
9 Arena 16 4 1 11 368 468 9 LLLWL
10 Senia 15 3 1 11 348 445 7 DWLWL
11 Rugvica 15 3 1 11 395 501 7 WLLLL
12 Rovinj 15 1 0 14 275 515 2 LLLLL

DRUGA HŽRL ZAPAD – 17. KOLO

14-03-2020
Samobor
Zamet
14-03-2020
Zaprešić
Senia
14-03-2020
Rugvica
Arena
14-03-2020
Rudar
Karlovac
14-03-2020
Rovinj
Lokomotiva II
14-03-2020
Trešnjevka
Ivanić