Home SPORT Nogomet NOGOMETNI VIKEND | Fotogalerija iz Potpićna, pobjede Poleta i Jedinstva Omladinac!

Nogometni vikend na Labinštini bio je raznovrsan. U Prvoj ŽNL Rabac upisao treći poraz, Potpićan osvojio bod protiv Moele, a Jedinstvo Omladinac uspjelo je napraviti preokret kod Valbandona. U Drugoj ŽNL poraz Plomina, remi Iskre i pobjeda Poleta iz Snašića.

PRVA ŽNL

Rabac – Mestalla – I ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Goran Krneta (Umag) POMOĆNI SUCI: Boris Vitasović (Filipana) i Dušan Baf (Fažana) DELEGAT: Branko Budak (Cerovlje)

RABAC – ISTRA PULA 0:3 (0:0)

Strijelci: 0:1 Kalčić 59′, 0:2 Vuković 80′, 0:3 Stankeric 90’+2

Žuti kartoni: Uhač (Rabac) Džanić (Istra Pula)

RABAC: Mujačić, Uhač (od 68. Ibraimoski), Načinović (od 62. Batelić), Božičević, Malić, Perak, Radočaj, Lazarić, Baćac (od 84. Golja), Jurkić, Okanović (od 74. Belušić)
Trener: Vedran Kovačević

ISTRA PULA: Čajo, Džanić (od 88. Vranaričić), Stankeric, Kalčić, M. Dubravac, Ivešić, Živadinović (od 88. Avdić), Rakazović (od 68. Kristaj), N. Dubravac (od 78. Skok). Vuković, Ban (od 82. Kinkela)
Trener: Stevo Dabić

Potpićan – Dumbrova – I ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Željko Bunčić (Poreč) POMOĆNI SUCI: Željko Muller (Poreč) i Perica Nikolić (Poreč) DELEGAT: Davor Kazalac (Begi, Vrsar)

POTPIĆAN – MOELA 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Manić 26′, 1:1 Al. Fejzić 87′

Žuti kartoni: Putinja, Težak (Potpićan) Peculić, Fabijančić (Moela)

POTPIĆAN: Aničić, Licul, Putinja, Braušić, Funčić (od 64. Gržanić), Al. Fejzić, Pincin (od 81. Juran), Milanović, Pamić (od 64. Težak), Ad. Fejzić, Lazarić
Trener: Goran Terković

MOELA: Kolar, Uzelac (od 83. Flinčec), Peculić, Čavarović, Uran (od 62. jugovac), Koraca, Manić (od 83. Marijanović), Marčić, Krota (od 73. Tokić), Bašić, Fabijančić
Trener: Danijel Uzelac

VALBANDON – Mjesno igralište – I ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Sandi Orbanić (Žminj) POMOĆNI SUCI: Mateo Čalić (Marčana) i Matej Bezelj (Pula) DELEGAT: Zdravko Špigić (Šegotići)

VALBANDON – JEDINSTVO OMLADINAC 1:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Stojanović 45′, 1:1 Bojkić 79′, 1:2 Alić 84′

Žuti kartoni: Ranosović, Žunić (Valbandon) Bojkić (Jedinstvo Omladinac)

VALBANDON: Mišić, Božić, Ranosović (52. Bagarić T.), Kostešić, Žunić (78. Petrić), Žepina, Osmanović (46. Peruško), Rončević, Stojanović, Bagarić M., Blagajčević (20. Kanjir)
Trener: Saša Rudan

JEDINSTVO OMLADINAC: Franković, Stojić (68. Puškarić), Kralj, Gobo (59. Benazić), Kozić, Miskić, Bojkić, Fonović (30. Načinović Ar., 62. Knapić M.), Alić, Pajković, Imširević
Trener: Dino Černjul

DRUGA ŽNL

Pogodak odluke u Snašićima djelo je Karla Gušića koji je realizirao jedanaesterac u 13. minuti za slavlje Poleta protiv Momjana 1947. Puris igra odlično, a danas su do 40. minute golovima Edija Baračića i Zorana Lazarića poveli 2:0. Gol Nina Fabete iz jedanaesterca u posljednjoj minuti prvog dijela bio je samo „melem“ na plominsku ranu. Vineška Iskra remizirala je u Višnjanu bez pogodaka.

FOTOGALERIJA (klik na bijelo-plavi logo Facebooka)