Home SPORT Rukomet Labudice u posljednjih 15 minuta do nove pobjede

Labudice u posljednjih 15 minuta do nove pobjede

Labudice su danas na svom parketu upisale značajnu pobjedu protiv dobrih Samoborki. Odluka je pala u posljednjih 15 minuta susreta kad je do izražaja došla širina labinskog kadra.

Do 42. minute rezultat je bio više-manje u egalu, a tada, na 18:18, domaće rukometašice postižu šest uzastopnih golova za 24:18 u 52. minuti. Bio je tu kraj svih gostujućih nadanja.

Ivona Skorić je bila odlična sa sedam golova dok je pet postigla Katarina Raspudić, a raspoložena je bila i vratarica Lea Zupičić. Kod gošći od ostalih bolja Dorotea Prevendar.

LABIN – SC Franko Mileta – DRUGA HŽRL ZAPAD – 3. KOLO
SUCI: Karlo DEVČIĆ – Mateo RADANOVIĆ (oba Rijeka)

RUDAR – SAMOBOR 27:22 (-:-)

RUDAR: Kamenar, Zenković, Peršić 3, Franković, Šumberac, Raspudić K. 5, Zahtila 4 (1), Bradanović 2, Vrkić, Belušić D. 3, Jelčić 1, Lepinjica 2, Zupičić, Vukić, Skorić 7, Basanić
Sedmerci: 2/6, Isključenja: 8 minuta (Zahtila 4, Raspudić 2, Belušić 2)
Trener: Diego Datos

SAMOBOR: Husnjak, Belanić 1, Rođak, Prodanović 3, Kovač N., Čović, Katanec 1, Lovrić, Kanceljak, Prevendar 9, Runtas 5 (2), Mostarlić 3, Kovač E.
Sedmerci: 2/2, Isključenja: 10 minuta (Kanceljak 4, Belanić 2, Lovrić 2, Mostarlić 2)
Trener: Dario Zrnić