Home SPORT Rukomet Kovari se vratili porazima, bodovi odlaze u Dalmaciju

Kovari se vratili porazima, bodovi odlaze u Dalmaciju

Piše: Arijan Udovičić

Rukometaši Rudara iz Labina na domaćem terenu dočekali su favoriziranu Ribolu iz Kaštela. Jasno je kako Labinjanima predstoji borba za opstanak, a Ribola ipak mirno pliva prvoligaškom ljestvicom.

Uvodnih deset minuta igre “gol za gol” prekida serija gostiju od tri uzastopna pogotka, pa u 17. minuti na semaforu stoji 5:8. Pokušavaju “Kovari” uhvatiti priključak s gostima, pa u 26. minuti Jurman poentira za 10:12. Međutim, povezali su opet gosti dva pogotka, pa se na poluvrijeme odlazi rezultatom 10:14.

Bolji ulazak u poluvrijeme pripao je gostima koji su postigli još dva pogotka, pa sa +4, koliko su imali na poluvremenu, dolaze na +6 (10:16).Nisu se gosti previše opuštali, a Labinjani su tek nakratko došli na -3. Borbeni Labinjani nisu dopustili težak poraz na domaćem terenu, pa pet minuta prije kraja kod rezultata 23:30 postižu tri uzastopna pogotka i vraćaju rezultat na prihvatljivih 26:30.