Home SPORT Rukomet Kovari se lako obračunali s niželigaškom Verudom

Kovari se lako obračunali s niželigaškom Verudom

Niko Franković (FOTO: Katarina Franković)

Piše: Arijan Udovičić

Susret između labinskog Rudara i Verude već prije početka imao je prilično jasan ishod, a “Kovari” su utakmicu odradili ozbiljno i samo potvrdili ipak veliku razliku u kvaliteti.

Otvorili su gosti s četiri uzastopna pogotka i odmah napravili razliku. Pokušavao se domaćin vratiti uglavnom preko Domića, pa je upravo Domić u 15. minuti poentirao za 7:9. Međutim, mladi Lukšić i Franković vraćaju na 7:13, a samo deset minuta kasnije Kostić poentira za +8. Prvi puta Rudar odlazi na +10 preko Jelušića u 30. minuti.

U drugom poluvremenu gosti drže prednost od +10, a onda preko Bučaja u 43. minuti odlaze na 19:31. Nastavili su ozbiljno igrati gosti, pa pet minuta prije kraj danas odlični Franković s dva uzastopna pogotka postavlja najveću prednost (27:41).