Home SPORT Rukomet Labudice detronizirane i poražene u Zagrebu

Labudice detronizirane i poražene u Zagrebu

Iako su ih u Labinu dobile s čak devet golova razlike, labinske rukometašice danas su imale baš loš dan i rezervistice zagrebačke Lokomotive pobijedile su ih uz dominaciju tijekom cijelog susreta. U četvrtoj minuti bilo je 2:2.

No, tad kreću furiozno domaće rukometašice pa u 21. Škalić pogađa za visokih 12:5. Nisu se iz toga uspjele “otrgnuti” gošće, na predah se odlazi s 15:8, a do kraja susreta bilo je i osam golova razlike da bi konačnih četiri pogotka prednosti “Lokosica” bilo najmanje u drugom dijelu.

Ivona Škalić “trpala” je danas nemilice za domaće, poentirala je devet puta dok je kod gošći izostao doprinos inače sjajne Raspudić. Ivona Skorić postigla je osam pogodaka, od čega jedan iz igre, a Natali Zahtila dodala je još šest ‘komada’. Nažalost, detronizirala je ova utakmica Labudice koje sada gostuju baš kod prvoplasirane Trešnjevke.

ZAGREB – Dom sportova – II HŽRL ZAPAD – 18. KOLO
SUCI: Lovro Kasunić i Sašo Nikolovski (oba Karlovac)

LOKOMOTIVA II – RUDAR 26:22 (15:8)

LOKOMOTIVA II: Brkljačić, Mikulčić, Posavac 4, Fureš 1, Grgurić, Kosovac, Wurth, Curić 2, Zrilić, Škalić 9, Žagar 3, Bajkuša, Bilandžić 2, Sedloska 5, Vrdoljak, Krznar
Sedmerci: 3/4, Isključenja: 12 minuta (Sedloska 4, Posavac 2, Fureš 2, Curić 2, Škalić 2)

Trener: Iva Kanjugović

RUDAR: Zupičić, Zenković 4, Peršić 1, Franković, Kogej, Raspudić K., Zahtila 6, Bradanović 1, Vrkić, Belušić D. 2, Jelčić, Lepinjica, Hren, Mileta, Skorić 8, Basanić
Sedmerci: 8/9, Isključenja: 12 minuta (Vrkić 4, Skorić 2, Raspudić 2, Zenković 2, Lepinjica 2)

Trener: Diego Datos