Home SPORT Ostali sportovi Viktoria Hrvatin osvojila turnir u Poreču, kući donijela dva zlata!

Viktoria Hrvatin osvojila turnir u Poreču, kući donijela dva zlata!

Na terenima TC Diamant u Poreču proteklog vikenda održano je OP Poreča do 12 godina iz kalendara HTS-a na kojem je nastupilo 11 natjecatelja iz Rapca. Za sjajne vijesti pobrinula se je mlada Rapčanka Viktoria Hrvatin koja je osvojila turnir i u pojedinačnoj kategoriji i u paru.

Prvo je u finalu u pojedinačnoj kategoriji pobijedila prvu inositeljicu i prvu sa rang liste u Hrvatskoj Milanu Rašan-Buha iz Zagreba 1:4 4:2 7:5, da bi potom u finalu parova zajedno sa Neom Jercog iz Umaga pobijedila par Brozina (OPA)/Kolak(RUK) 4:2 4:3(2).

Od ostalih naših predstavnika u glavni turnir plasirale su se još Una Vuletović (četvrtfinale) i Iskra Sinković (osmina finala), te par Sinković/Vuletović koji je zaustavljen u polufinalu. U kvalifikacijama nova bitna iskustva stjecali su Dora Arapović, Antona Mohorović, Zoi Tenčić, Nora Belušić, Alessio Martinello, Luis Juričić, Jakov Vozila i Toni Milevoj.