Home SPORT Rukomet U posljednjih deset minuta ugašen labinski san o prvoj ligi

U posljednjih deset minuta ugašen labinski san o prvoj ligi

Piše: Arian Udovičić

Danas su rukometašice Rudara odigrale derbi prvenstva protiv Trešnjevke. “Labudice” su nakon gotovo savršene sezone poražene u vrlo važnoj prvenstvenoj utakmici.

Kako će to biti tvrda utakmica pokazale su uvode minute gdje se igra “gol za gol” sve do 17. minute kada Trešnjevka ima osjetnijih +3 (9:6). Međutim, sve su to nadoknadile gostujuće rukometašice, pa se na odmor odlazi sa prednošću Trešnjevke od samo jednog pogotka (12:11).

Drugi dio bolje su otvorile domaće rukometašice koje nakon pet minute igre pogotkom Vučković imaju 15:13. Nakon toga, uslijedio je period igre u kojem dominiraju Labudice. Naime, serijom 3 – 0 koju predvode Lepinjica i Škorić Rudar dolazi u prednost od jednog pogotka (15:16).

Međutim, Trešnjevka je uzvratila serijom pogodaka, pa u 47. minuti na semaforu stoji 19:17. Nakon toga, osjetio se pad u igri “Labudica”, pa su domaće rukometašice pet minuta prije kraja imale prednost od +6 (24:18) te osigurale važna dva boda.