Home SPORT Nogomet ŽUPANIJSKE NOGOMETNE LIGE | Remi Potpićanaca i Rapčana, debakl Nedešćana

ŽUPANIJSKE NOGOMETNE LIGE | Remi Potpićanaca i Rapčana, debakl Nedešćana

Ovog su vikenda odigrane tri utakmice u kojima su sudjelovali županijskih prvoligaši s Labinštine. Rabac je remizirao s Velim Vrhom, a Potpićan Učka 72 na domaćem terenu protiv Ližnjana. Nedešćani su visoko poraženi kod Banjola.

Potpićan – Dumbrova – I ŽNL – 24.KOLO
SUDAC: Sandi Orbanić (Žminj) POMOĆNI SUCI: Hrvoje Mađarić (Vrsar), Elvis Brečević (Labin) DELEGAT: Marijan Kos (Labin)

POTPIĆAN – LIŽNJAN 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Pincin 25′, 1:1 Licardo 71′

Žuti kartoni: Ad. Fejzić, Licul, Braušić (Potpićan) Birkić, Licardo, Matić (Ližnjan)

Crveni karton: Gerovac 31′ (Ližnjan) vrijeđanje suca

POTPIĆAN: Smilović, Ad. Fejzić, Licul, Burul, Braušić (od 67. Putinja), Celić, Piletić, Pincin, Gržanić, Lazarić (od 75. Juran), Al. Fejzić (od 75. Funčić)

Trener: Goran Terković

LIŽNJAN: Matošević, Birkić, Gerovac, Topić, Kontošić, Balde, Licardo, Moravac, Čišija (od 69. Verbanac), Pačić, Matić

Trener: Goran Kostić

Banjole – Prematinka – I ŽNL – 24.KOLO
SUDAC: Željko Muller (Poreč) POMOĆNI SUCI: Željko Bunčić (Poreč), Perica Nikolić (Poreč) DELEGAT: Arduino Vodelić (Ližnjan)

BANJOLE – JEDINSTVO OMLADINAC 8:1 (4:0)

Strijelci: 1:0 Simeunović 3′, 2:0 Jelenić 11′, 3:0 Simeunović 18′, 4:0 Jelenić 42′, 5:0 Jelenić 49′, 6:0 Jelenić 64′, 6:1 Kozić 68′ (11-m), 7:1 Jelenić 87′, 8:1 Božičević 89′

Žuti kartoni: Luchesi (Banjole)

BANJOLE: Flegar, Sijamija, Ćosić, Golubić, Luchesi, Salihović, Matejčić, Simeunović, Jelenić, Božičević, Deak

Trener: Dragan Tomić

JEDINSTVO OMLADINAC: Blažina, Stojić, Knapić, Hrelja, Kurtić, Mahmutović, Gobo, Benazić, Kozić, Didić, Pajković

Trener: Dino Černjul

RABAC – Igralište Maslinica – PRVA ŽNL- 24. KOLO
SUDAC: Alen Halilović (Umag) POMOĆNI SUCI: Jasenko Mujić (Potpićan) i Florian Belavić (Salakovci) DELEGAT: Aljoša Radolović (Marčana)

RABAC – VELI VRH 0:0

Žuti kartoni: Jurkić (Rabac); Malobabić (Veli Vrh)

RABAC: Radočaj, Santaleza (od 86. Ibraimoski E.), Malić, Božičević, Belo, Lazarić (od 77. Dobrić), Škopac, Perak, Jurkić (od 90. Ibraimoski A.), Biočić, Belušić (od 64. Vlačić).

Trener: Vedran Kovačević

VELI VRH: Vujica, Kuftić, Ćeranić, Malobabić (od 90. Paris), Špehar (od 46. Osifeso), Kruškić (od 77. Catela), Kunić, Bakjac, Maras (od 60. Špiranac), Bošnjak, Drandić.

Trener: Darko Buser

DRUGA ŽNL

Kanfanarci nisu uspjeli poraziti Plominjane. Vodili su nakon 51. minute 2:0 golovima Igora Galanta i Sandija Bošca, a gostima nadu budi u 63. Daniel Amidžić. Konačnih 2:2 postavlja Bojan Popović u posljednjoj minuti susreta.

Polet je poveo u šestoj minuti preko Ivana Honovića, ali su za Muntić do kraja poentirali Marko Bilušković (2), Edi Ljubas (2) i Darko Fujs. Iskra je na gostovanje kod Arne Peruški istrčala u pomalo kombiniranom sastavu, a domaći su to iskoristili i golovima Emraha Tahirovića i Sandra Špigića došli do troboda.

TREĆA ŽNL JUG

Cement je uz pet različitih strijelaca porazio Valdebek za kojeg su zabili Emir Džinić i Alen Damjanić. Za momke iz Koromačna poentirali su Đani Milevoj, Alex Martić, Armend Hasani, Damir Omanović koji je realizirao jedanaesterac nakon duhovitog komentara na Facebooku i Moris Miskić.

Najviše golova „palo“ je u Raši. Na kraju veliki preokret, jer Rašani su vodili 4:2 u 59. minuti, a onda Goran Brgić i Robert Pezić zabijaju za slavlje Manjadvoraca. Za Rašu 1938 je četverostruki strijelac bio Elvedin Mulavdić, a za Manjadvorce su još pogodili Bojan Benčić, još jednom Goran Brgić te Marin Butković.