Home SPORT Nogomet ŽUPANIJSKI NOGOMET | Nedešćani slavili protiv Rapca, bod Potpićna i potvrda naslova...

ŽUPANIJSKI NOGOMET | Nedešćani slavili protiv Rapca, bod Potpićna i potvrda naslova Iskre

Danas su odigrane mnoge utakmice županijskih ligaša s Labinštine. U Prvoj ŽNL nastavlja se teško skupljanje bodova Rapčana i Potpićanaca. Potonji su remizirali kod Istre iz Tara, iako su bili bolja momčad, a Rabac se nije uspio vratiti nakon 3:0 Jedinstva Omladinac. Uz to, Druga ŽNL dobila je i prvaka s Vineža.

Nedešćina – Mjesno igralište – I ŽNL – 23.KOLO
SUDAC: Matej Bezelj (Pula) POMOĆNI SUCI: Goran Baršić (Poreč), Ivan Jakičić (Poreč) DELEGAT: Marijan Kos (Labin)

JEDINSTVO – RABAC 3:2 (2:0)

Strijelci: 1:0 Gobo 10′, 2:0 Alić 11′, 3:0 Maksenčuk 68′, 3:1 Vlačić 78′ (11-m), 3:2 Vlačić 87′ (11-m)

Žuti kartoni: Bojkić (Jedinstvo)

JEDINSTVO: Blažina, Kurtić, Kralj, Gobo, Benazić (od 65. Didić), Kozić (od 83. Stojić), Vidas (od 55. Maksenčuk), Bojkić, Pajković, Imširević, Alić

Trener: Dino Černjul

RABAC: Radočaj, Santaleza (od 80. E. Ibraimoski), Malić (od 70. Jurkić), Božičević, Belo, Lazarić (od 46. A. Ibraimoski), Škopac, Perak, Biočić, Stepčić, Belušić (od 55. Vlačić)

Trener: Vedran Kovačević

Tar – Mjesno igralište – I ŽNL – 23.KOLO
SUDAC: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo) POMOĆNI SUCI: Marijan Pavlović (Rovinjsko Selo), Dorijano Marić (Rovinj) DELEGAT: Klara Nežić (Buzet)

ISTRA TAR – POTPIĆAN 1:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Fornažar 17′, 1:1 Udovičić 38′

Žuti kartoni: Arambašić, Žužić (Istra Tar) Lazarić (Potpićan)

ISTRA TAR: Arambašić, Perišić (od 46. Ćorić), Stojnić, Vukadin, L. Salković (od 75. Peruničić), E. Salković, Mušković, Opačak (od 87. Jandrić), Žužić (od 87. Rioža), Udovičić, Petrešić

Trener: nema prijave

POTPIĆAN: Smilović, Ad. Fejzić, Putinja, Burul, Braušić, Celić, Piletić, Pincin (od 90+2 Ružić), Lazarić (od 65. Juran), Al. Fejzić (od 73. Funčić), Fornažar (od 52. Milanović)

Trener: Goran Terković

DRUGA ŽNL

Iskra s Vineža je proslavila novi naslov prvaka golovima Antonya Miletića i Nermina Krasnićija šest minuta prije kraja susreta dok je Nino Lazarić zabio za Polet u 54. i poravnanje 1:1. U Plominu je vjerojatno okončana momjanska priča.

Nisu stigli kompletni, a nisu se doimali ni previše ozbiljni. Rezultiralo je to „šesticom“ Plominjana koji su gotovo cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje. No, Branko Babić postigao je čak pet pogodaka, a jedan je gol još nadodao Bojan Popović.

TREĆA ŽNL JUG

U subotu su 20. kolo u Trećoj ŽNL Jug otvorili Šišan i Raša 1938. Momčad Morena Kancianija povela je u 36. minuti, precizan je bio Amar Pozderović dok je u 61. Elvedin Mulavdić goste doveo do 0:2. Konačnih 1:2 u 69. postavlja domaći Edin Mujkić.

Momčad Cementa se vratila pobjedama u Vodnjanu. Gostovali su kod Peroja, a strijelci u pobjedi momčadi Dorisa Fonovića bili su Robert Peruško i Laris Juričić.